Xiaomi Redmi Note 4G Uygulama ve Oyunları SD Kartta Kurma

Selman Ayhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman Ayhan
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, ben Xiaomi Redmi Note 4G kullanmaktayım bilenleriniz mutlaka vardır kendi hafızası 8 GB yarısı dolu geliyor tabiki bugün 16 GB lik SD kart aldım fakat uygulama ve oyunları nasıl SD karta kuracağımı bilmiyorum bilen varsa lütfen yardım edebilirmi. Şuan developper mode kullanıyorum ve rootlayacağım telefonu ona göre söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.. :)

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Zurnanın zırt dediği yer orası işte. Ben bir hafta uğraştım. Tüm ingilizce anlatımları uyguladım. Obb dosyalarını (büyük oyunların data dosyalarını) taşıyamadım (linkleyemedim). Yarısı kalıyor yarısı duruyor. :)  Miui nin ilginç bir data dahili bellek yönetimi var, işin içine birde emülasyon girmiş. Ortalık salata.

Link2SD ile taşıma olayı olmuyor bir kere. Linkleme işlemi var. Linkleme işide yarım yamalak çalıştı.

Oyla:

Selman Ayhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selman Ayhan
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya neredeyse herşeyi yaptım bi halta yaramadı resmen ya. Ya mis gibi telefon yapıyorlar içine sadece 8 GB hafıza koyuyorlar sd kart takıncada uygulamaları taşıtmıyorlar. acil çözüm lazımm

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Selman Ayhan' Alıntı:
Ya neredeyse herşeyi yaptım bi halta yaramadı resmen ya. Ya mis gibi telefon yapıyorlar içine sadece 8 GB hafıza koyuyorlar sd kart takıncada uygulamaları taşıtmıyorlar. acil çözüm lazımm

Discovery 4GB cihazımda Link2SD ile her türlü takla oluyordu.  Xiaomi Redmi Note 4G  çok nazlı çok. Aşağıdaki link ile başlamıştım. Bir inceleyin isterseniz.

http://en.miui.com/thread-66905-1-1.html

Oyla:
Üst Alt