Çözüldü Xiaomi Redmi Note 4 Tamamen Kilitlendi

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global ROM
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 4
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, 2018'den beri Xiaomi Redmi Note 4 kullanıcısıyım, bugün telefonumu kullanırken SMS'lere bakmak için SMS ekranını açtım, daha sonra ise SMS ekranından çıkmak istediğimde telefonum hiç olmadığı şekilde tamamen kilitlendi, SMS ekranında takılı kaldı, SMS'ler de gözükmüyor, telefonun saati, şarjı vb. hiçbir şeyi oynamıyor, ekran kilitlenmiyor, şarja koyunca şarj almıyor, güç ve ses tuşlarına basmayı da defalarca denedim, fakat hiçbir şekilde tepki vermiyor, ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ve telefon halen düzelmedi, yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Eski bir redmi Note 4x kullanıcısı olarak böyle bir durum başıma gelmişti.
Arka kapağı açıp pil soketini sökerek talefonu kapattım ve yeniden soketi takıp telefonu açtım.
Bir deneyin isterseniz.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Arkadaşlar merhaba, 2018'den beri Xiaomi Redmi Note 4 kullanıcısıyım, bugün telefonumu kullanırken SMS'lere bakmak için SMS ekranını açtım, daha sonra ise SMS ekranından çıkmak istediğimde telefonum hiç olmadığı şekilde tamamen kilitlendi, SMS ekranında takılı kaldı, SMS'ler de gözükmüyor, telefonun saati, şarjı vb. hiçbir şeyi oynamıyor, ekran kilitlenmiyor, şarja koyunca şarj almıyor, güç ve ses tuşlarına basmayı da defalarca denedim, fakat hiçbir şekilde tepki vermiyor, ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ve telefon halen düzelmedi, yardım ederseniz sevinirim.
Açma Kapama tuşuna uzun bir süre (en az 30 sn) basılı tutar mısın kapanması ve tekrar açılması gerek

Oyla:

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açma Kapama tuşuna uzun bir süre (en az 30 sn) basılı tutar mısın kapanması ve tekrar açılması gerek
Hocam defalarca kez denedim, 30 saniyeden fazla tuttum ama olmuyor, hiçbir şekilde tepki vermiyor.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Arka kapağı açıp pil soketini sökerek talefonu kapattım ve yeniden soketi takıp telefonu açtım.
Bir deneyin isterseniz.

Oyla: Çözüm

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir deneyin isterseniz.
Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır, bunu yapınca sonunda tepki verip, kapanıp açıldı.

Oyla:
Üst Alt