Soru Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon Ve Mediatek Romları Aynımı

agitsonkurt

Dolandırıcıdır Güvenmeyiniz
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Agit sonkurt
Cihazım
Redmi Note4x
Konular
34
Arkadaşlar Merahaba Eskiden Xiaomi Mi4c Kulanıyodum Xiaomi redmi note 4 (medaiatek) aldım
ama snapdrogon ve mediatek farklı bir işlemci mi-globe sitesi üzerinden indirdiğim romu her ikisindede kulanabilirmiyim ??

agitsonkurt

Dolandırıcıdır Güvenmeyiniz
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Agit sonkurt
Cihazım
Redmi Note4x
Konular
34
kapasitif tuşlarda aşırı ışık olmaması iyidir hocam o ışıklar genelde gece kullanım için uygun oluyor aşırı ışık o bölgenin fazla aydınlatılmasına neden olacak gece veya yetersiz ışıklı ortamlarda alt kapasitif tuşları kötü gösterecek ve dikkat bozacaktır
arkadaş yanlış yerdesin galibas :D
[doublepost=1514572547,1514572458][/doublepost]arkadaşlar hepsiburada.com üzerinden aldım özeliklerinde mediatek gözüküyor ama yorumlara baktığımda snapdragon işlemcili geldi dediler içime bi umut düştü sizce öylemi ??

Yorumları okuyan arkadaşlar anlıyacaklardır

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
arkadaş yanlış yerdesin galibas :D
[doublepost=1514572547,1514572458][/doublepost]arkadaşlar hepsiburada.com üzerinden aldım özeliklerinde mediatek gözüküyor ama yorumlara baktığımda snapdragon işlemcili geldi dediler içime bi umut düştü sizce öylemi ??

Yorumları okuyan arkadaşlar anlıyacaklardır
yorum yazmadan önce başka bir sekmeye geçtim geri aynı sekmeye geçmemişim farklı konuymuş :) sagolasın

Oyla:

muhteşem süleyman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note 4
Konular
5
yorum yazmadan önce başka bir sekmeye geçtim geri aynı sekmeye geçmemişim farklı konuymuş :) sagolasın
Bende hepsiburadadan aldım MTK geldi ben hata yaptım sen yapma aman diyeyim geri yolla MTK gelirse Android 7 bile gelmedi mtk versiyonluya snapdragon a 8 geldi düşün

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt