Yardım Xiaomi redmi note 12 pro plus 5g alınırmı?

Samuel 123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 12 pro plus 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaş xiaomi redmi note 12 pro plus 5g kulanan varmı cihaz çin sürümü piyasada var şebekede çekmeme durumu yaşarmıyım band 20 yok diyorlar cihazda ısınma sorunu varmı cevaplarsanız çok sevinirim

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Arkadaş xiaomi redmi note 12 pro plus 5g kulanan varmı cihaz çin sürümü piyasada var şebekede çekmeme durumu yaşarmıyım band 20 yok diyorlar cihazda ısınma sorunu varmı cevaplarsanız çok sevinirim
Çin telefonlarını önermiyorum şahsım adına global bulabilir iseniz eyvallah fakat çin modeli almayın bu tarz orta segment telefonlar da, band20 eksikliğini arada hissetiriyor bunu bilmenizi isterim kırsal bölgelerde yaşayan biri iseniz bunu daha çok hissedersiniz.
Cihaz deneyimi güzel fakat dediğim gibi çin cihazlardan uzak durmanızı tavsiye ederim
İyi forumlar 😀

Oyla:

Samuel 123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çin telefonlarını önermiyorum şahsım adına global bulabilir iseniz eyvallah fakat çin modeli almayın bu tarz orta segment telefonlar da, band20 eksikliğini arada hissetiriyor bunu bilmenizi isterim kırsal bölgelerde yaşayan biri iseniz bunu daha çok hissedersiniz.
Cihaz deneyimi güzel fakat dediğim gibi çin cihazlardan uzak durmanızı tavsiye ederim
İyi forumlar 😀
Hocam yeni konu açmak istemedim xiaomi redmi note 12 pro 5g almaya kararlaştırdım telefoncuda bir telefonda sertifikasyon kısmında ce yazıyor hocam ama sadece o cihazda yazıyor cihazın arkasın çin etiketi var

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Hocam yeni konu açmak istemedim xiaomi redmi note 12 pro 5g almaya kararlaştırdım telefoncuda bir telefonda sertifikasyon kısmında ce yazıyor hocam ama sadece o cihazda yazıyor cihazın arkasın çin etiketi var
Redmi Note 12 pro 5g global modelini bulmanız çok zor imei etiketi ve arka kapağında CE yazısı bulunuyor örnek fotoğraf ekliyorum tavsiyem global olan bir model alın zemin kat ve kırsalda şebeke problemi oluyor kendim kullanıyorum redmi note 12 pro 5g modelini.

Ekli dosyalar

• IMG_20230723_222604.jpg
    IMG_20230723_222604.jpg
    321,1 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

Samuel 123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi Note 12 pro 5g global modelini bulmanız çok zor imei etiketi ve arka kapağında CE yazısı bulunuyor örnek fotoğraf ekliyorum tavsiyem global olan bir model alın zemin kat ve kırsalda şebeke problemi oluyor kendim kullanıyorum redmi note 12 pro 5g modelini.
Hocam malefes aradım bulamadım xiaomi redmi note 12 pro 5g 12/256 gb versiyonu var telefonda ayarlar hakkında sertifikasyon kısmına girdiğimde ce yazıyor ama çin etiketli telefoncu etikette yazdığın önemi yok önemli olan içinde yazan dedi acaba bu sertifikasyon kısmını romla değiştirebilirlermi?

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Hocam malefes aradım bulamadım xiaomi redmi note 12 pro 5g 12/256 gb versiyonu var telefonda ayarlar hakkında sertifikasyon kısmına girdiğimde ce yazıyor ama çin etiketli telefoncu etikette yazdığın önemi yok önemli olan içinde yazan dedi acaba bu sertifikasyon kısmını romla değiştirebilirlermi?
Evet romla değişiyor global rom yükleniyor ve sertifika da CE yazıyor telefoncu cihazı satmak için işini dürüst yapanlar hariç ayaküstü birçok yalan söyler imei etiketinin sonu c ile biliyorsa çin g ile bitiyorsa global I ile bitiyorsa Hindistan modelidir.

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Malesef ki öyle bir durum söz konusu değil yanlış bilgilendirme ve ayak üstü uyutma diye tabir edilen söz örneği yazılım da Ce yazması hiç bir şeyi değiştirmez arkada kapat Hem etikete hem kapakta CE damgası ve yanın da ekstra yukarı da ki gibi yazılar yazmaktadır.

Cihazınız çin modelidir.

Oyla:
Üst Alt