Yardım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Fake Rom'dan Global Rom'a geçiş

sakoke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkant
Cihazım
Xiaomi R12pro
Konular
2
İyi akşamlar yukarıda konuda belirttiğim gibi cihazı yeni almış bulunmaktayım(Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Yurt Dışı Cihaz). Çevremdeki tüm telefonculara sordum ve herkes farklı şeyler söyledi. En sonunda burada konu açmaya karar verdim. Araştırdığımda yazılımın fake rom olduğunu öğrendim ve ekran görüntülerinde belirttiğim gibi. Şimdi aklımda en çok takılan soru şu:
Xiaomi resmi sitesindeki Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G FASTBOOT ROM GLOBAL(14.0.6.0.TMOMIXM) yüklersem telefonumda herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Açılmama, bozulma, kilitlenme gibi sorunlar ortaya çıkar mı? teşekkürler şimdiden cevaplar için. Bu sorun bana çok ukte oldu kafaya taktım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-19-01-26-05-037_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-12-19-01-26-05-037_com.android.updater.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2023-12-19-01-26-07-592_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-12-19-01-26-07-592_com.android.updater.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 48

omeraraz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mİ 13 Ultra
Meslek
İşmakina Operatörü
Konular
2
Bl kilidini aç globaleu rom yükle dirençli deilse cihaz imi gider

sakoke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkant
Cihazım
Xiaomi R12pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl kilidini aç globaleu rom yükle dirençli deilse cihaz imi gider
hocam 168 saat verdiler. cihaz yeni imei atılmadı imei mesajı geldi bugün, ne yazılımsal ne donanımsal imei atılmadı. sim 1 120 sim2 120 gün 240 gün idare ederim. benim derdim bu pro 5G ye global eu atarsam bir sıkıntı çıkar mı diye korkuyorum.

efkan99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efkan kara
Cihazım
MI 5
Konular
0
Merhaba aynı cihaz bende var çakma romdan globale geçtim herhangi bir sıkıntı yok ilk başta kilidi açıp mi flash ile yükleyin ama yüklerken clean all and lock işaretlemeyin kilitleme işlemini sonra yapın

deroks35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Merhaba aynı cihaz bende var çakma romdan globale geçtim herhangi bir sıkıntı yok ilk başta kilidi açıp mi flash ile yükleyin ama yüklerken clean all and lock işaretlemeyin kilitleme işlemini sonra yapın
Ustam nasıl yaptığınızı banada anlatirm8siniz bende fakr romdan orjinale geçmem lazım

ozcanayazlarli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozcan
Cihazım
htc 616
Konular
0
Arkadaşlar mrb. Yurtdışı Redmi note 9 pro dan yine Yurtdışı Redmi note 12 pro 5G ye geçiş yaptım. cihaz güzel beğendim fakat hyperos güncellemesi gelmiş şu fake rom olayından benim telefonda da var galiba. Benim telefonun MİUİ sürümü 14.0.6.1(SMOMIXN). Bu rom fake rom mu. Fake rom ise GLOBAL rom'a nasıl gecerim. Telefona İMEİ alıtmadı, direnç atılmadı, bot kilidi kapalı. GLOBAL ROMa geçmek için hangi yolları izlemeliyim. Telefon yazılımı konusunda bilgim ortanın biraz üstü. bana yardımcı olursanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER...

Üst Alt