Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) Rom

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Sattım bu dandik telefonu redmi note 10 pro ya geçtim

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Bunu rom dosyası icinde işlem yaparak cozülüyor bir nevi bypass gibi düşün o hatayi bende aliyordum işlem yapinca cozdum l.

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
24
Merhaba. Note 11 pro cihazımda Endonezya roma geçtim. Miui arama ve mesajlaşma uygulamaları için. Ancak zaman daman kasmalar oluyor. Sebebini bilen var mı. Global romdaydım hiçbir şekilde kasma olmuyordu

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Merhaba. Note 11 pro cihazımda Endonezya roma geçtim. Miui arama ve mesajlaşma uygulamaları için. Ancak zaman daman kasmalar oluyor. Sebebini bilen var mı. Global romdaydım hiçbir şekilde kasma olmuyordu
Merhaba ben uzun zaman bu romu kullandim kasma donma gormedim donma kasma ancak romu tam yuklememiş olabilir başka yerden tekar indir yukle bence.

KaraKule60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammet
Cihazım
poco x3
Konular
0
Merhaba, arkadaşımdan ikinci el olarak IMEI kayıtlı yurt dışı note 11 pro 8/128 Viva aldım , Telefonu güzelce resetlemek istiyorum ama konuda okuduğum üzere pek mümkün değil herhalde , güncel bir durum var mıdır ? Yoksa arkadaşımın verilerini elle tek tek silmem mi gerekecek ?

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Arkadaşlar Viva için recovery yapmışlar ben denemedim de bu konuyu gördüm deneyen var mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery varsa bizde global romları recovery kurabiliriz bu konuyu açıklayıcı olarak üstad kardan Türkçe düzgün olarak düzenleme yaparlarsa bizim için çok iyi olur

Efe Ryzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Yakup
Cihazım
Note 6 pro
Konular
1
Emeğinize sağlık Fakat dikkat edilmesi gereken şeyler var;
twrp olmaması bu cihazlara root yapılamayacağı anlamına gelmez. Boot.img patch yöntemi ile root yapılabilir.
diğer olay ise imei atılmış cihaz kullananların rom değiştirme ve root olayına girmemesi gerekli. Aksi takdirde cihaz açılmayabilir. IMEI silinmiş açılabilir ya da orjinal imeiler gelmiş şekilde açılabilir. işlem yapacak kişilerin dikkat etmesi önerilir.. Tabi direnç işlemiyle imei atılan cihazlarda koruma kalktığı için durum farklı..
Merhaba. Ben bu cihazın yd versiyonunu almayı düşünüyorum. Ancak rom değişikliği yapmam lazım. Çünkü theme editor adlı program, miui 10 sürümünden sonra işe yaramıyor. Aslında tema düzenliyoruz ama açılıp kapanınca kendi temasına geri dönüyor. İşte bu tema editörünün tam işe yaraması için, custom rom yüklemem lazım,bu sefer de imei sorunu ortaya çıkıyor. Binaenaleyh, bu telefonu alsam hangi sıralamayı izlemeliyim? Teşekkür ederim..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba. Ben bu cihazın yd versiyonunu almayı düşünüyorum. Ancak rom değişikliği yapmam lazım. Çünkü theme editor adlı program, miui 10 sürümünden sonra işe yaramıyor. Aslında tema düzenliyoruz ama açılıp kapanınca kendi temasına geri dönüyor. İşte bu tema editörünün tam işe yaraması için, custom rom yüklemem lazım,bu sefer de imei sorunu ortaya çıkıyor. Binaenaleyh, bu telefonu alsam hangi sıralamayı izlemeliyim? Teşekkür ederim..
Rom değişimi için mtk cihaz almayın qualcomm tercih edin

Üst Alt