Yardım Xiaomi Redmi Note 11 Bluetooth kulaklık ile ses seviyesi sorunu

Rosenrof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 13.0.5
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Dostlar merhaba herkese, Redmi Note 11 kullanıcısıyım 4 aydır, yeni bir bluetoothlu kulaklık satın aldım farklı bir markanın kaliteli bi ürünü, kulaklığı telefonuma bağladığımda ses seviyesi düşük bi şekilde geliyor. Kulaklığı başka telefonlarda denediğimde aşırı yüksek ses alabiliyorum kulaklıkta bi problem yok. Fakat benim cihaza bağlandığında ses seviyesi düşük geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ağ ayarlarını sıfırlattı son güncelleme dosyasını indirtti bu işlemlerden sonra telefonla görüşme sesi çok iyi yükseldi fakat video ve müzik sesi yine düşük seviyede, hangi yöntemi denediysem olmadı telefonu fabrika ayarlarına bile getirdim ama çözüm bulamadım bir türlü bu konuyla alakalı tecrübe sahibi ve yardımcı olabilecek fikre sahip biri var mı gerçekten bi çok yöntemi denedim ve başka çözüm bulamıyorum

xrouramein

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Unut
Cihazım
N11prp
Konular
0
Bende aynı sorun var. Çözüm bilen var mı? Araştırdıklarimi denedim olmadi .

Oyla:

ozgurarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖZGÜR
Cihazım
Resmi Note 11 P
Konular
0
Ayni sorun bendede var ve sanırım çözümüde yok. Sizde durum nasıl halloldu mu?

Oyla:

olgunoto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önder
Cihazım
Not 11 pro
Konular
1
Bende sennheiser cx aldım ilk başta ses çok düşük geldi sonra reset attım kulaklığa ve bluetooth eşleşmesini telefondan kaldırdım sonra tekrar eşleştirdim düzeldi fakat aptx codec özelliği var ama kullanamıyorum samsung A21 de muhteşem ses kalitesi ve yüksekliğine ulaşıyorum umarım Redmi bu sorunu güncelleme ile düzeltir

Oyla:

alpercavus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi 12c
Konular
0
Merhabalar bende redmi 12c cihazımda aynı sorunu yaşadım ama çözüm çok basitmiş.

Öncelikle telefonun medya sesini yarıya kadar indirdim. Sonra kulaklığa ses açma işlevini atadım kendi programından. Kulaklıktan sesi sonuna kadar açtıktan sonra telefondan yükselttiğimde ses seviyesi yükseldi. Yani Kulaklığın sesi kısıkmış.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Dostlar merhaba herkese, Redmi Note 11 kullanıcısıyım 4 aydır, yeni bir bluetoothlu kulaklık satın aldım farklı bir markanın kaliteli bi ürünü, kulaklığı telefonuma bağladığımda ses seviyesi düşük bi şekilde geliyor. Kulaklığı başka telefonlarda denediğimde aşırı yüksek ses alabiliyorum kulaklıkta bi problem yok. Fakat benim cihaza bağlandığında ses seviyesi düşük geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ağ ayarlarını sıfırlattı son güncelleme dosyasını indirtti bu işlemlerden sonra telefonla görüşme sesi çok iyi yükseldi fakat video ve müzik sesi yine düşük seviyede, hangi yöntemi denediysem olmadı telefonu fabrika ayarlarına bile getirdim ama çözüm bulamadım bir türlü bu konuyla alakalı tecrübe sahibi ve yardımcı olabilecek fikre sahip biri var mı gerçekten bi çok yöntemi denedim ve başka çözüm bulamıyorum
Romdan kaynaklı bende aynı cihazı kullanıyorum. Bende bu sürümde bu problemi yaşadım. Fakat ben şuan eu rom kullanıyorum. Miui 14 güncellemesini yaptığımda sorun çözülmemişti. custom rom kurarak aştım bu sorunu ama cihazını yeniymiş. custom rom kurmak isterseniz garantinizi bozmanız gerekir

Oyla:

evren26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mi note13 pro
Konular
0
Yardımı dokundu

Oyla:
Üst Alt