Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro Wifi Sorunu

aliozkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali ÖZKUL
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ 13
Telefon Modeli
Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar xiaomi redmi note 10 pro cihazım var. Wifi bağlı ancak indirme hızı çok düşük KB diyebilirim ancak başka cihazla aynı şey indiriyorum 75megabit internetle çok yüksek indirme gücü var , oyunlarda MS çok yüksek . Başka wifileri taradığımda bazen bulmuyor. Sadece bağlı olduğum wifi gözüküyor. Modemin dibinde olmama rağmen 1 diş çekiyor gösteriyor. Bunun sebebi nedir yazılımdan mı donanımdan mı ? Yardımcı olur musunuz?

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
Merhaba arkadaşlar xiaomi redmi note 10 pro cihazım var. Wifi bağlı ancak indirme hızı çok düşük KB diyebilirim ancak başka cihazla aynı şey indiriyorum 75megabit internetle çok yüksek indirme gücü var , oyunlarda MS çok yüksek . Başka wifileri taradığımda bazen bulmuyor. Sadece bağlı olduğum wifi gözüküyor. Modemin dibinde olmama rağmen 1 diş çekiyor gösteriyor. Bunun sebebi nedir yazılımdan mı donanımdan mı ? Yardımcı olur musunuz?
Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin. Genel olarak wifi çekim gücü az bu cihazın.

Oyla:

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
Olabilir. İsterseniz birde servise götürün.

Oyla:

yohandsome

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
merhaba birebir aynı sorunu yaşıyorum, probleme çözüm bulabildiniz mi modem marka modeliniz nedir ?

Oyla:

aliozkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali ÖZKUL
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba birebir aynı sorunu yaşıyorum, probleme çözüm bulabildiniz mi modem marka modeliniz nedi
merhaba birebir aynı sorunu yaşıyorum, probleme çözüm bulabildiniz mi modem marka modeliniz nedir ?
Cihaz yurtdışı elimden de tamir geliyor arkasını açtım batarya soketini söktüm sonra wifi anten kablosunu söküp taktım düzeldi. Modemle alakalı değil donanımsal telefondan yani

Oyla:

yohandsome

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
Cihaz yurtdışı elimden de tamir geliyor arkasını açtım batarya soketini söktüm sonra wifi anten kablosunu söküp taktım düzeldi. Modemle alakalı değil donanımsal telefondan yani
özel otomatik dns'i kapalı hale getirdim geçti benim sorunum hocam 1 haftadır arıyordum aynı sorundu sizinle rahatlamışsınızdır hayırlı olsun.

Oyla:

aliozkl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali ÖZKUL
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
özel otomatik dns'i kapalı hale getirdim geçti benim sorunum hocam 1 haftadır arıyordum aynı sorundu sizinle rahatlamışsınızdır hayırlı olsun.
Onu nereden nasıl yapıyoruz aşama aşama anlatır mısın?

Oyla:
Üst Alt