Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro wifi directden Dosya gönderemiyorum

StickmanRV

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Stick
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MiUi Global 13.0.16
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Tabletime bir grup müzik göndermek istiyorum ama dosyaları paylaşma seçeneğinde wifi direct yok ne yapmalıyım???

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.201
Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazında Wi-Fi Direct özelliğini kullanarak dosya gönderirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

1. İlk olarak, her iki cihazın da Wi-Fi Direct özelliğinin açık olduğundan emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar uygulamasını açın, Wi-Fi seçeneğine gidin ve ardından Wi-Fi Direct seçeneğini etkinleştirin.
  2. Göndermek istediğiniz dosyayı seçin ve ardından Paylaş seçeneğini seçin.
  3. Paylaş seçeneğine tıkladığınızda, cihazınız diğer Wi-Fi Direct cihazlarını taramaya başlayacaktır. Diğer cihazlar arasında hedef cihazınızı seçin.
  4. Hedef cihazı seçtikten sonra, dosyanın gönderilmesi başlayacaktır.
Eğer yukarıdaki adımları takip etmenize rağmen hala Wi-Fi Direct ile dosya gönderemiyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

1. Cihazınızı yeniden başlatın ve tekrar deneyin.
  2. Hedef cihazda Wi-Fi Direct özelliğinin açık olduğundan emin olun.
  3. Cihazlar arasındaki mesafenin çok fazla olmadığından emin olun. Wi-Fi Direct, yakın mesafelerde daha iyi çalışır.
  4. Diğer Wi-Fi Direct cihazlarının cihazınızın Wi-Fi Direct özelliğine uyumlu olduğundan emin olun.
  5. Hala sorun yaşıyorsanız, farklı bir Wi-Fi Direct uygulaması veya başka bir dosya paylaşım yöntemi deneyebilirsiniz. Örneğin, dosyaları Bluetooth aracılığıyla veya bulut depolama servisleri (örneğin, Google Drive veya Dropbox) kullanarak paylaşabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt