Yardım Xiaomi Redmi Note 10 güncellemeden sonra açılmıyor

timbretwisted

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
redmi note 10
Konular
1
Dün telefon değiştirdim uygulamalarımı falan yükledim bugünde yazılımını güncelleyeyim dedim. Telefon rootluymuş benim haberim yok. Güncellemeden sonra recovery mode a girdi. Reeboot yaptığım zaman telefon açılıyor birkaç saniye kilit ekranını görüyorum kapanıyor ve tekrar recovery moda geçiyor. Hard reset attım işe yaramadı. Safe modda çalıştırdım yine işe yaramadı. Bootloader kilitli olduğu için Fastboot'u da kullanamıyorum. Çözümünü bilenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bootloader kilitliyse root yoktur cihazda. Bootloader kapalı yazılımı bozabilmek için Güncellemeyi yarıda keserseniz falan belki olabilir. Donanımsal bir arıza olabilir cihazınız da.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Mi asistan ile Recovery rom yüklemeyi deneyin

timbretwisted

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
redmi note 10
Konular
1
Mi asistan ile Recovery rom yüklemeyi deneyin
recovery rom yapınca cihazınız zaten son sürümde yazıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader kilitliyse root yoktur cihazda. Bootloader kapalı yazılımı bozabilmek için Güncellemeyi yarıda keserseniz falan belki olabilir. Donanımsal bir arıza olabilir cihazınız da.
güncellemeden hemen sonra böyle oldu donanımsal olduğunu düşünmüyorum

aliş07120712

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aliş
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
0
Dün telefon değiştirdim uygulamalarımı falan yükledim bugünde yazılımını güncelleyeyim dedim. Telefon rootluymuş benim haberim yok. Güncellemeden sonra recovery mode a girdi. Reeboot yaptığım zaman telefon açılıyor birkaç saniye kilit ekranını görüyorum kapanıyor ve tekrar recovery moda geçiyor. Hard reset attım işe yaramadı. Safe modda çalıştırdım yine işe yaramadı. Bootloader kilitli olduğu için Fastboot'u da kullanamıyorum. Çözümünü bilenler yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.
valla bende de aynı durum var. yandı gülüm keten helva... çözüm bulursanız pylaşırmısınız?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bana da lazım çözüm.

Üst Alt