Yardım Xiaomi redmi note 10 5G(china) twrp

İlke.40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlke
Cihazım
Note 8 pro
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.6
Telefon Modeli
Xiaomi note 10 5g china
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazım yurt dışı bu gün imei kapandı eng rom maui meta yoluyla imei atıcaktım fakat fastboot eng rom yok (tgz uzantılı) neyse dedim twrp yükleyim ordan atarım rom fakat cihaza uygun twrp yok forumda 1 tane var ancak çalışmıyo twrp erkranı gelmiyo bile sp flash tool ile denedim mtk 6833 işlemci sp flash toolda yok yeni olduğu için ücretli yazılım kullanmak istemiyorum dft proya baktım 1200 lira gibi mevlalar çıkıyor tgz uzantılı rom bilen var mı yada cihazda çalışan twrp lütfen yardım edin hocalarım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
O cihaza eng rom kurarsanız şebeke sorunları ortaya çıkar. Zaten sıkıntılı bir model. Twrp ile hiç bir işlem yok. Elinizdeki cihaz gerçekten sıkıntılı bir model kurcalamaya gelmez. imei işlemi yapılacaksa uzak bağlantı ile hallederiz..

Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz

Oyla:

İlke.40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlke
Cihazım
Note 8 pro
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O cihaza eng rom kurarsanız şebeke sorunları ortaya çıkar. Zaten sıkıntılı bir model. Twrp ile hiç bir işlem yok. Elinizdeki cihaz gerçekten sıkıntılı bir model kurcalamaya gelmez. imei işlemi yapılacaksa uzak bağlantı ile hallederiz..

Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz
Her cihazda böyle sorunlar olmuyo kurcalamak da değil yaptığım ztn nvram ve data yedeklerini alıp yapacağım olmassa bi sorun çıkmassa böyle devam edeceğim eğer çıkarsa ozamn ücretli destek almayı planlıyorum bildiğiniz fastboot eng yazılımı var mı yada uyumlu twrp

Oyla:
Üst Alt