Çözüldü Xiaomi Redmi Go Rom Sonrası Wifi Sorunu...

xiaomi533

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yafes
Cihazım
mi
Konular
3
Xiaomi redmi go telefona önce lienage os yüklemiştim.Ancak yükledikten sonra beğendim tekrar global roma döneyim dedim bu sefer twrpden yükledikten sonra wifida kablosuz ağları görmüyor. Lienage os da görüyor ancak xiaomi global romda görmüyor. Sanıyorum encryptedla alakalı normalde önceden global romu yüklediğimde encrypted suscessfully seçeneği gelirdi telefon açılırdı sorunsuz çalışırdı şimdi o gelmiyor normal xioami global romu yükledikten sonra erasing diye yazı geliyor açılıyor telefon ancak kablosuz ağları görmüyor.

Çözüm
Eğer bu hatayı alıyorsanız çözüm için Rom'un rar dosyasını açıp

Meta-inf / com / google / android / Updater-script dosyasını bulup tercihen Notepad++ ile açmanız.

Devamında ise mount satırına kadar olan dizini silip save etmeyi unutmayınız. Kayıt ettikten sonra yeni dosyayı yüklemeyi denediğinizde sorun çözülmüş olacak.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilgilerin için teşekkür ederim. Yükleme oluyorda wifi da kablosuz ağlar gözükmüyor. Ciddi bir sorun oluştu. Tam olarak ne anlayamıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun çözüldü! Mi flash programının sürümünü değiştirdim wifi sorunu ortadan kalktı. Sorun yaşayan olursa sorunu çözdüğüm sürüm şu:
Üst Alt