Yardım Xiaomi redmi earbuds tws 2 sağ kulaklık ışık yanmıyor

mnbulbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve nur
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
2 gün önce Hepsiburada satıcısından aldım dün akşam şarkı dinlerken sonradan fark ettim ses yoktu baktım kırmızı ışık yanmıyor beyazda yanmıyor şarj olsun diye yerine koydum yine ışık yanmıyor yanmadığı için ses de yok tabi napmam lazım sıfırlamaya eşleştirmeye çalıştım ama ışık yanmadığı için olmuyor

Barıştopçu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bart
Cihazım
İxomi earpods
Konular
1
2 gün önce Hepsiburada satıcısından aldım dün akşam şarkı dinlerken sonradan fark ettim ses yoktu baktım kırmızı ışık yanmıyor beyazda yanmıyor şarj olsun diye yerine koydum yine ışık yanmıyor yanmadığı için ses de yok tabi napmam lazım sıfırlamaya eşleştirmeye çalıştım ama ışık yanmadığı için olmuyor
Bende de aynısı oldu ben de cevap bekliyorum

Oyla:

Ahmet_1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Realme 6i
Konular
0
Bende de aynı sorun var keşke biri çözüm söylese

Oyla:

OrucReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Oruç DUR
Cihazım
Xiaomi redmi6 p
Konular
1
Arkadaslar ayni sorunu bende yasadim cozumu buldum. Kulakligin tusuna basili tutarak sarj kutusuna koyuyorsunuz isik yanmaya basliyor.ve sarj oldukdan sonra kullanima devam edebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt