Yardım Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık Sorunu

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba,

Yakın zamanda Trendyol'dan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık aldım.
Fakat kulaklığın çalışıp çalışmadığı konusunda endişelerim var.

Sorun:

• Kulaklıkları sıfırlamaya çalıştım (farklı sürelerde basılı tuttum) fakat herhangi bir sonuç alamadım.
  • Şarjı bitmiş olabileceğini düşündüğüm için uzun süre şarj ettim. Fakat şarjdayken kutusunun üzerindeki beyaz ışık sadece ilk taktığımda yanıyor ve kısa bir süre sonra sönüyor. Bu durum normal mi?
  • Farklı şarj kabloları ve adaptörlerle (Xiaomi ve bilgisayar USB) denedim fakat yine de çalışmadı.
Diğer Bilgiler:

• Kulaklık Xiaomi Türkiye Garantili.
  • Youtube'da bulabildiğim tüm çözümleri denedim fakat işe yaramadı.
  • Trendyol'dan satın aldım ve ürünün 16.000'den fazla yorumu var.
  • Fakat yorumların birçoğunun sahte olduğunu düşünüyorum.
  • Kulaklığın defolu olduğunu düşünüyorum.
  • Forumlarda bu sorunun çözümüyle ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.
  • Herkes cevapsız kalmış ve sadece iade hakkında konuşulmuş.
Sorularım:

• Bu kulaklığın bozuk olup olmadığını test etmenin başka bir yolu var mı?
  • Trendyol'a iade edebilir miyim?
  • Bu durumda yapmam gerekenler nelerdir?
Ek:

Abim bu kulaklığı kendisi için araştırıp satın aldı. Bu konularda çok bilgisi yok. Bu nedenle yapmam gerekenleri detaylı bir şekilde anlatırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17

Merhaba,

Yakın zamanda Trendyol'dan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık aldım.
Fakat kulaklığın çalışıp çalışmadığı konusunda endişelerim var.

Sorun:

• Kulaklıkları sıfırlamaya çalıştım (farklı sürelerde basılı tuttum) fakat herhangi bir sonuç alamadım.
  • Şarjı bitmiş olabileceğini düşündüğüm için uzun süre şarj ettim. Fakat şarjdayken kutusunun üzerindeki beyaz ışık sadece ilk taktığımda yanıyor ve kısa bir süre sonra sönüyor. Bu durum normal mi?
  • Farklı şarj kabloları ve adaptörlerle (Xiaomi ve bilgisayar USB) denedim fakat yine de çalışmadı.
Diğer Bilgiler:

• Kulaklık Xiaomi Türkiye Garantili.
  • Youtube'da bulabildiğim tüm çözümleri denedim fakat işe yaramadı.
  • Trendyol'dan satın aldım ve ürünün 16.000'den fazla yorumu var.
  • Fakat yorumların birçoğunun sahte olduğunu düşünüyorum.
  • Kulaklığın defolu olduğunu düşünüyorum.
  • Forumlarda bu sorunun çözümüyle ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.
  • Herkes cevapsız kalmış ve sadece iade hakkında konuşulmuş.
Sorularım:

• Bu kulaklığın bozuk olup olmadığını test etmenin başka bir yolu var mı?
  • Trendyol'a iade edebilir miyim?
  • Bu durumda yapmam gerekenler nelerdir?
Ek:

Abim bu kulaklığı kendisi için araştırıp satın aldı. Bu konularda çok bilgisi yok. Bu nedenle yapmam gerekenleri detaylı bir şekilde anlatırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.
İade et. 15 gün geçmediyse edebilirsin.

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade et. 15 gün geçmediyse edebilirsin.
Zaten kargoyu da sorun oldu geciktirdiler. Bilerek geciktirdiler diye de düşünmedim değil. Ülkede ''forumlarda'' bir tane çalıştırabilen de görmedim. Enteresan bir ürünmüş gerçekten. Önerdiğiniz son kontrol edebileceğim şeyler varsa belirtebilir misiniz?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Zaten kargoyu da sorun oldu geciktirdiler. Bilerek geciktirdiler diye de düşünmedim değil. Ülkede ''forumlarda'' bir tane çalıştırabilen de görmedim. Enteresan bir ürünmüş gerçekten. Önerdiğiniz son kontrol edebileceğim şeyler varsa belirtebilir misiniz?
Ürünün kutusunun üstünde bir yer olması lazım kazıyınca orjinallik kodu çıkıyor da kazırsanız iade reddedilebilir. Ayrıca beyaz ışık şarj olduğunu gösteriyor yanıp geri sönmesi şarjı dolu anlamına gelir. Ayrıca kutudeyken bağlamaya çalışmıyorsunuz değil mi kulaklıkları kutudan çıkarıp öyle bağlanmayı deneyin.

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
Ürünün kutusunun üstünde bir yer olması lazım kazıyınca orjinallik kodu çıkıyor da kazırsanız iade reddedilebilir. Ayrıca beyaz ışık şarj olduğunu gösteriyor yanıp geri sönmesi şarjı dolu anlamına gelir. Ayrıca kutudeyken bağlamaya çalışmıyorsunuz değil mi kulaklıkları kutudan çıkarıp öyle bağlanmayı deneyin.

Her türlü denedim kutudan çıkarınca olmayınca kutunun içinde de denedim.
Yok yani o kadar teknoloji cahili gibi hissettirdi ki beni. En son az önce iade geçtim.
Youtube'da baktım çok fazla izledim. Çok basit bir şekilde bağlanıyorlar ve aynı yolları izledim defalarca....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İADE ŞARTTI !!

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Her türlü denedim kutudan çıkarınca olmayınca kutunun içinde de denedim.
Yok yani o kadar teknoloji cahili gibi hissettirdi ki beni. En son az önce iade geçtim.
Youtube'da baktım çok fazla izledim. Çok basit bir şekilde bağlanıyorlar ve aynı yolları izledim defalarca....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İADE ŞARTTI !!
Bende de bir üstü var Bluetooth açıkken kutu kapağını açtığım gibi bağlanıyor. Tekrar almayı düşünüyorsanız ve silikonsuz problem değil ise buds 4 lite veya silikonlu halı buds 4 activeyi öneririm.

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
Bende de bir üstü var Bluetooth açıkken kutu kapağını açtığım gibi bağlanıyor. Tekrar almayı düşünüyorsanız ve silikonsuz problem değil ise buds 4 lite veya silikonlu halı buds 4 activeyi öneririm.
jABRA elite 4 satın aldım. Şimdi şarjına taktım kitapçığında 3 saat şarj edin diyor. O şarj sonrasında kitapta ve videolarda gördüğüm gibi eşleştirip bakacağım. Xiaomi artık kocaman bir önyargı benim için.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
jABRA elite 4 satın aldım. Şimdi şarjına taktım kitapçığında 3 saat şarj edin diyor. O şarj sonrasında kitapta ve videolarda gördüğüm gibi eşleştirip bakacağım. Xiaomi artık kocaman bir önyargı benim için.
Olsun hocam ben Xiaomi'nin çok kulaklığını kullandım memnun da kaldım sizin kulaklıkta sorun olabilir.

CagenMagen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Attila
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Kalıp, Dekorasyon
Konular
10
Olsun hocam ben Xiaomi'nin çok kulaklığını kullandım memnun da kaldım sizin kulaklıkta sorun olabilir.
jABRA da güzel çalışıyor. İleri ki zamanlarda üst düzey olanları da deneyeceğim.

Üst Alt