Yardım Xiaomi Redmi Airdots Sorunu Lütfen Yardımcı Olun.

Yasin1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin AYDIN
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
3
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Bende xiaomi redmi airdots var alalı 1 ay olucak neredeyse asıl mesele telefona bluetoithla bağladığım zaman sürekli eşleştirme istiyo bunun çözümü nedir lütfen yardım edin arkadaşımın da aynisi var kendi telefonumda denedim 2 3 kere eşleştirme istemedi kendi otomatik bağlandı ama benim kulaklığımda sürekli eşleşme istiyo kullandığım cihaz Xiaomi Redmi S2 bir diğer sorunum ise arkadaşımın kulaklığını kutusundan cikarir cikarmaz kendi acilip baglanıyo benimkinde ise tuslara basili tutup aciyorum lütfen yardımcı olun :) iyi günler

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Bende xiaomi redmi airdots var alalı 1 ay olucak neredeyse asıl mesele telefona bluetoithla bağladığım zaman sürekli eşleştirme istiyo bunun çözümü nedir lütfen yardım edin arkadaşımın da aynisi var kendi telefonumda denedim 2 3 kere eşleştirme istemedi kendi otomatik bağlandı ama benim kulaklığımda sürekli eşleşme istiyo kullandığım cihaz Xiaomi Redmi S2 bir diğer sorunum ise arkadaşımın kulaklığını kutusundan cikarir cikarmaz kendi acilip baglanıyo benimkinde ise tuslara basili tutup aciyorum lütfen yardımcı olun :) iyi günler

Hocam, normalinde kutudan çıkarmak cihazı uyandırır. Ama eğer telefon ile bağlantı bulamazsa yine uyku moduna girer. Yanı sizi cihazı tanımadığı için sürekli açmak zorunda kalıyorsunuz. Bir deneme yapalım, cihazı telefonla eleştirelim, bluetooth hep açık kalsın. Bir kaç saatde bir deneme yapalim. Bunun sonucuna gore hareket ederiz.

Oyla:
Üst Alt