Yardım Xiaomi Redmi Airdots Sağ kulaklık çalışmıyor

mkagan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Kağan
Cihazım
Samsung s8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
versiyon yok
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Airdots
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, ürünü market kısmında cuma günü aldım cumartesi elimdeydi. Şarj ettim 1 saat kullandım sabah ardın akşam kullandım şarjı bitti ve kapandı. kutusunu şarj edip kulaklıkları yerine yerleştirdim ama sağ kulaklık şarj olmuyor açılmıyor hiçbir ışık yanmıyor üzerinde. reset yaptım tekrar yerine koydum hiçbiri fayda etmedi yardımlarınızı rica ediyorum. şu anda kullanamıyorum ürünü.

Oplef

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gsgsgshs
Cihazım
Qyaywy
Konular
10
Selamlar gençler bu kulakligi aldimda hicbir turlu eslestiriyorum yardimci olurmusunuz şimdiden teşekkürler

Oyla:

mkagan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Kağan
Cihazım
Samsung s8
Konular
1
Selamlar gençler bu kulakligi aldimda hicbir turlu eslestiriyorum yardimci olurmusunuz şimdiden teşekkürler
Bildiğim kadarıyla intertte bununla alakalı videolar var ama benimki kendi kendine eşleşmişti.

Oyla:

Berkay Derin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkau
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Merhaba, ürünü market kısmında cuma günü aldım cumartesi elimdeydi. Şarj ettim 1 saat kullandım sabah ardın akşam kullandım şarjı bitti ve kapandı. kutusunu şarj edip kulaklıkları yerine yerleştirdim ama sağ kulaklık şarj olmuyor açılmıyor hiçbir ışık yanmıyor üzerinde. reset yaptım tekrar yerine koydum hiçbiri fayda etmedi yardımlarınızı rica ediyorum. şu anda kullanamıyorum ürünü.
Bana da yardımcı olur musun acaba ne oldu en son sorunun çözüldü mü bende de aynı problem var ve Hepsiburada dan aldım ne yapabilirim cevap verirseniz sevinirim

Oyla:

mnbulbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve nur
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
şarj olup olmadığını anlayamıyorum yuvasına yerleştirdiğim zaman kırmızı ışık yanmıyor. aynı zamanda yuvadan çıkarında beyaz ışık da yanmıyor.
Merhaba çözüm buldunuz mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana da yardımcı olur musun acaba ne oldu en son sorunun çözüldü mü bende de aynı problem var ve Hepsiburada dan aldım ne yapabilirim cevap verirseniz sevinirim
Merhaba bendd Hepsiburada dan aldım sorunu hallettinizmi

Oyla:

Orangehead

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuna
Cihazım
Resmi note 7
Konular
1
Aynı sorun bende de oldu az önce. Kulağımdayken birden ses gitti. Bugün içerisinde zaten kullanmamıştım daha kullanmaya başlayalı 30dk oldu sol kulaklık gitti kendi kendine. Şarj ünitesine koydum tekrardan belki ışık mışıl yakar mı diye . Oda yok . Yarın satın aldığım Hepsiburada ile iletişime geçeceğim.

Oyla:

Trostrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Çalışmayan kulaklığın butonuna basılı tutarak şarj kutusuna koy ve biraz daha basılı tut ışık yanacaktır. Aynı sorunu ben de yaşadım her şeyi denedim hatta kulaklığı bile açtım en sonunda bu çözümü buldum.

Oyla:

Orangehead

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuna
Cihazım
Resmi note 7
Konular
1
Çalışmayan kulaklığın butonuna basılı tutarak şarj kutusuna koy ve biraz daha basılı tut ışık yanacaktır. Aynı sorunu ben de yaşadım her şeyi denedim hatta kulaklığı bile açtım en sonunda bu çözümü buldum.
Dostum sorununu çözmüşsün fakat bunun için bizlerin bir çözüm araması saçma benim her defasında bununla uğraşmamak adına iade ettim. Seninkisi de bir seçenek tabiki ama uğraştırıcı :)

Oyla:

akrep9726

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aykut
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Ürününüzü tamamen şarj edin ve tekrar tanıtın
bugün xioami aerbuds 2 basic kulaklık aldım kulaklıkların birinden müzik sesi geliyor diğerinden gelmiyor öğlenden beri uğraşıyorum izlemediğim video kalmadı yardım eder msisiniz samsung galaxy j7 2016 da bu sorunu yapmadı xioami redmi note 8 de de bu sorunu yapmadı müzik iki kulaklık da da çalıyodu sadece bende çalmıyo sürüm den mi acaba yoksa neden

Oyla:

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Hocam böyle bir sorun olabiliyor arkadaşlarımın başında da gelmişti

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videodaki işlemi uygularsaniz düzelir bu yöntem ile düzelttik

Oyla:

MetamorpheuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kartal
Cihazım
Note 9
Konular
0
Yanlış anlamayın ama her iki kulaklık üzerinde şarj temas yerlerinde olan minik koruma bandını çıkarttınız mı?
Ya yeminle çok güldük kendimize (eşimle). Yeni aldık kulaklığı, 2 gündür gönderildiği şarj ile az az kullanarak idare ediyordu. Neyse, bitti şarj, Şarja takayım dedi eşim. Uyuduk uyandık şarj olmamış, farklı kablo ile denedik yok yine olmuyor çıldırıyoruz. Webde araştırma yapmanın ekmeğini bir kez daha yemiş olduk sayende casibao Bunları yazarken hala nasıl farkına varamadığımızı anlamıyoruz. Gerçekten teşekkürler...clap~~haha--

Oyla:
Üst Alt