Soru xiaomi redmi 5 plus - xiaomi mi a1 Sizce hangisi ?

cengover14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
iphone 6s
Konular
1
Selamun aleyküm iyi günler herkese konuyu yanlış yere açmış olabilirim biraz yabancıyım buralara da ufak bir yardıma ihtiyacım var. 1000 lira civarında bu iki model arasında kaldım a1'in çift kamera ve androidone olması 5 plus'ın da yeni nesil büyük ekran olması cezbetti sizce hangisini seçmeliyim ve neden ? şimdiden teşekkür ederim :)

xiaomi redmi 5 plus 32gb

xiaomi mi a1 64 gb

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
İkisi arasından 5 Plus daha iyi seçim olur. Alternatif olarak boyutu sorun edilmezse Mi Max 2 var. Redmi Note 5 Pro bu üç modelden de pahalı olacaktır. Hatta ben kampanyalar ile 1300 TL altına denk getirilen Mi Note 3'den bile pahalı olacağını düşünüyorum 5 Pro modelinin.

cengover14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
iphone 6s
Konular
1
İkisi arasından 5 Plus daha iyi seçim olur. Alternatif olarak boyutu sorun edilmezse Mi Max 2 var. Redmi Note 5 Pro bu üç modelden de pahalı olacaktır. Hatta ben kampanyalar ile 1300 TL altına denk getirilen Mi Note 3'den bile pahalı olacağını düşünüyorum 5 Pro modelinin.
Teşekkür ederim. Mi Max 2'ye de baktım şimdi ekran boyutu 6,44" çok büyükmüş hakikaten, sanırım tercihim 5 plus'tan yana olacak ama pek anlamıyorum şuan ithalatçı garantili satılanlar global rom ile mi geliyor yoksa çin rom'u mu ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Konu tartışma içerikli mesajlardan temizlenmiştir. Devamı halinde öngörüldüğü üzere farklı yaptırımlar uygulanacaktır!

Üst Alt