Yardım Xiaomi redmi 5 plus root

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Ben cihazı telefoncuya götürdüm ama root atilamaz xiaomilere dedi ben kendim denedim ama twrp yi açamadım herturlu yöntemi denedim magisk ile flashlama yapacaktım fastboot yapamadım bilgisi olan varsa nerede yanlış yapıyor olabilirim en kolay root yolu nedir ?

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Bakın kilitli diyor dediğim konudaki adımları yapar iseniz kilit açılır siz sadece hesap ekleye basmissiniz. Bilgisayara bağlayıp açmanız gerekiyor
hocam Uzaktan bağlanıp size açabilir misiniz telefoncuya vereceğim parayı size verim ? teamwiver ile ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam Uzaktan bağlanıp size açabilir misiniz telefoncuya vereceğim parayı size verim ? teamwiver ile ?
ben memurum hocam pek anlamıyorum

Bakın kilitli diyor dediğim konudaki adımları yapar iseniz kilit açılır siz sadece hesap ekleye basmissiniz. Bilgisayara bağlayıp açmanız gerekiyor
hocam Uzaktan bağlanıp siz yapabilirmisiniz ? ben memurum pek anlamıyorum.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

ben memurum hocam pek anlamıyorum
Hocam uzaktan bağlanıp yaparım. Para almam forum karşılıksız yardım üzerine kurulmuşturangel~~
Forumun seçeneklerinde sms doğrulama var onu yapar iseniz özelden bana uzaktan erişim kodunuzu gönderebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt