Rehber Xiaomi Redmi 5 Plus Güncelleme Almama Sorunu Çözümü

Ufukkorkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Evet arkadaşlar uzun bir süre sonunda şu hatanın (hata resim olarak mevcut) çözümünü buldum. Eğer sizde de bu sorun varsa söyleyeceklerimi yapınız. Yapmanız gereken tek şey vereceğim linkten updater 6.00 uygulamasını yükleyip kurmak. Zaten mantıken güncelleyici güncel olmazsa güncellemeyi nasıl yapsın. Bu vereceğim dosyayı indirip kurmanız takdirinde büyük bir ihtimalle artık güncelleme alacaksınız.

Link -

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-01-21-05-53-302_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-09-01-21-05-53-302_com.android.updater.png
    248 KB · Görüntüleme: 53

Engin1984

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Öncelikle teşekkür ederim uzun süredir bu sorunun çözümünü arıyordum.Uygulamayı yükledim ve hemen güncellemeyi gördü.Ancak şöyle bir sıkıntı oldu;güncellemeyi indirip kurma aşamasına geldiğinde ekramda install zip failed yada benzeri bir yazı göründü ve güncellemeyi yapmadı.Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Engin1984

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Sorunu çözdüm.En son güncellemenin tamamını indirmemi önerdi sistem indirdi ve kurdu.Tabi yediğim kazığıda görmüş oldum böylece.Daha önce Meg7 yazan yerde Mee7 yazıyor ayrıca imei lerde değişti.Hepsiburada.com dan almıştım buradan arkadaşları uyarayım bu sahtekarlardan alış veriş yapmayın.Şimdi görünen imeilerin süresi dolmuş 30 günü var.Ne yapacam bilemiyorum bu sahtekarlarla uğraşmaya değmez.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Sorunu çözdüm.En son güncellemenin tamamını indirmemi önerdi sistem indirdi ve kurdu.Tabi yediğim kazığıda görmüş oldum böylece.Daha önce Meg7 yazan yerde Mee7 yazıyor ayrıca imei lerde değişti.Hepsiburada.com dan almıştım buradan arkadaşları uyarayım bu sahtekarlardan alış veriş yapmayın.Şimdi görünen imeilerin süresi dolmuş 30 günü var.Ne yapacam bilemiyorum bu sahtekarlarla uğraşmaya değmez.

Faturası yok mu ? Hepsi buradan garantisiz cihaz olmaz...

Ufukkorkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Evet benim de aynı sorunum var. 30 gün diye mesaj geldi. Hatta çift hatlı olduğu için birincisi için 120 gün dedi. 120 gün bittiği için birinci hat yeri şu an kullanılamıyor. Şu an ikinci hat yerine taktım kartı. Bunun için de 30 gün dedi ben de ne yapacağımı bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Faturası yok mu ? Hepsi buradan garantisiz cihaz olmaz...
Kanka var faturası,garantisi aynı sorun için ne yapabiliriz ?

Minaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mina
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
0
Evet arkadaşlar uzun bir süre sonunda şu hatanın (hata resim olarak mevcut) çözümünü buldum. Eğer sizde de bu sorun varsa söyleyeceklerimi yapınız. Yapmanız gereken tek şey vereceğim linkten updater 6.00 uygulamasını yükleyip kurmak. Zaten mantıken güncelleyici güncel olmazsa güncellemeyi nasıl yapsın. Bu vereceğim dosyayı indirip kurmanız takdirinde büyük bir ihtimalle artık güncelleme alacaksınız.

Link -
Linkten indiremedim maalesef sanırım kaldırılmış bilginiz var mı?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

Ekli dosyalar

• com.android.updater_6.0.0-60_minAPI19(nodpi)_apkmirror.com.apk
    2,5 MB · Görüntüleme: 2

lordofthemimiks

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Hocam çok teşekkürler yaklaşık bir buçuk senedir Redmi 5 Plus kullanıyorum bir türlü çözememiştim bu sorunu.

Üst Alt