Yardım Xiaomi Redmi 5 Plus cepport

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
Merhaba MIUI Türkiye forum kullanıcıları Çözüldü - Teknik servis onarım süreci onarım süreci sona erdi ve onarım yapılamayacağından telefonun para iadesi tarafıma sağlandı cepport 'a hızlı süreç den dolayı teşekkürlerimi sunuyorum tekrar dan Xiaomi markasından memnun kaldığımdan Xiaomi Redmi 5 plus'a yöneldim ancak kafamda karışıklık oldu Note4x 3/32 modelini kullanıyordum gayet memnundum ancak Redmi 5 plus da 3/32 ve 4/64 modeli arasında kararsız kaldım kullanıcıların yorumlarını almak isterim onun haricinde cepport gittigidiyor.com üzerinden mesaj yoluyla telefonla ilgili iletişime geçtim ve bu modelin band 20 destekli dendi ve global sürüm denildi ayrıca ürün kutusundan telefonun rengine göre silikon kılıf çıkmakta mı diğer kullanan arkadaşlar yazarsa müteşekkir olurum.

Ekli dosyalar

• 2018-07-05 (2).png
    2018-07-05 (2).png
    155,4 KB · Görüntüleme: 48
  • 2018-07-05 (1).png
    2018-07-05 (1).png
    155,6 KB · Görüntüleme: 54

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Silikon kılıf çıkıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Memnun kalırsın al

Oyla:

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
redmi 5 plus çin versiyon kullanıyorum , yani band 20 yok. Turkcell li olduğum için hiçbir sorun yaşamadım. ürün benim için gayet başarılı. sadece kamera gece çekiminden beklentiniz yüksek olmasın.. ben de cepport tan aldım 4 /64..

Oyla:

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
Hocam tavsiyem 4/64 Global versiyonu alman yönünde. Rahat rahat kullanabilirsin. Silikon kılıf da çıkıyor içinden.

Oyla:

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
Dün akşam saatlerinde Redmi 5 plus 4/64 siparişi gittigidiyor.com üzerinden cepport dan siparişi verildi ve bugün kargo ya verilmiş cepport kargo ücreti şirket politikası sanırsam n11 de note4x alırken de 6 ₺ kargo ücreti ödemiştim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
Telefonu bugün kargo şubesinden teslim aldım beklediğim gibi kılıf çıktı ancak ekran koruyucu şart kullanan ve memnun kalan arkadaşlar full ekran ekran koruyucu tavsiye eder misiniz ?

Oyla:

utetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit T.
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Ekran koruyucusu almak için çok araştırma yaptım ve vazgeçtim. Şimdi kutudan ne çıktıysa o haliyle kullanıyorum. Çok da memnunum ekran koruyucu almayı da düşünmüyorum.(4/64)
Telefonu bugün kargo şubesinden teslim aldım beklediğim gibi kılıf çıktı ancak ekran koruyucu şart kullanan ve memnun kalan arkadaşlar full ekran ekran koruyucu tavsiye eder misiniz ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hocam bende Ağustos sonlarına doğru alacam da. Cihaz gelmiştir artık muhtemelen. Gerçekten Global Versiyonmuydu? Yani kutunun yanında "Global Versiyon" diye etiket varmıydı? Yoksa Global Versiyob diyip, Global ROM mu atıp yolluyorlar? Şarj adaptörü falan TR tipimi? Cevap verirseniz sevinirim.

Oyla:

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
Hocam bende Ağustos sonlarına doğru alacam da. Cihaz gelmiştir artık muhtemelen. Gerçekten Global Versiyonmuydu? Yani kutunun yanında "Global Versiyon" diye etiket varmıydı? Yoksa Global Versiyob diyip, Global ROM mu atıp yolluyorlar? Şarj adaptörü falan TR tipimi? Cevap verirseniz sevinirim.
Size fotoğrafları atarım gün içerisinde aklımızda şüphe kalmasın global sürüm Avrupa uyumlu şarj mevcut.

Oyla:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Size fotoğrafları atarım gün içerisinde aklımızda şüphe kalmasın global sürüm Avrupa uyumlu şarj mevcut.

Tamamdır hocam çok sağolun. Aslında benim en büyük şüphem şu ; Şayet gerçekten Global Versiyon cihaz satıyorlarsa, umarım Ağustos'a kadar bitmez stoklar. Ama yine de bekliyor olucam sizi hocam. Tekrar teşekkürler . .

Oyla:
Üst Alt