Haber Xiaomi Redmi 5/5 Plus Tayvan'da Resmi Olarak Satışa Sunulacak

Xiaomi Redmi 5 ve Redmi 5 Plus, 2017 yılınınAralık ayının başında tanıtılmıştı. Tanıtımdan bir aydan fazla süre geçmesine rağmen cihazın ülke dışında satıldığına dair resmi bir açıklama yoktu. Bugün ise Xiaomi resmi Facebook sayfasından 25 Ocak’ta cihazların Tayvan’da satılmaya başlanacağını duyurdu. Resmi duyuruda Redmi 5 ve Redmi 5 Plus’ın aynı etkinlikte tanıtılacağı açıklandı. Bu duruma bakınca kullanıcıların aklına hemen Xiaomi’nin Çin dışındaki en büyük pazarı olan Hindistan akla geldi. Beklentiler Redmi 5 ve Redmi 5 Plus’ın Hindistan’da da satışına yakın zamanda başlanacağı yönünde.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Turkiye ye coktan giris yapti.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
ıstanbul kadıkoy de vardı hocam redmı 5 plus 1200 cıvarı ıdı sanırım
[doublepost=1517085178,1517083553][/doublepost]
hocam ozel mesajlara cevap veremıyorum numaramı vermedıgım ıcın. yaklasık 5 gun kadar once kadıkoy boganın asagısındakı telefoncularda gormustum 1200 cıvarına garantısız ama kayıtlı ıdı. halı hazırda sahıbınden sıtesınden de baktım orada da ıstanbulda bır kac yer ılana koymus dedıgım fıyatlara eger ılgılenıyorsanız sıteden aratın satısları baslamıs ıstanbulda.
[doublepost=1517085815][/doublepost]tabı bu telefon hakkında kendı fıkrım tamamen cercevesız degıl hatta oldukca kalın hıc olmasa daha ıyıydı dıyebılırım hatta. bırde usb type c de yoktu. bence bıraz daha bekleyın derım 1200 e bıle degmeyebılır

Üst Alt