Rom xiaomi red mi go fast boot ekranında kalıyor

cadde61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
remdi note 8
Konular
8
arkadaşlar elimde xiaomi red mi go var. telefon fastboot ekranından çıkmıyor. bunun için ne yapabilirim. yeni rom yükleyebilirmiyim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.....

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
arkadaşlar elimde xiaomi red mi go var. telefon fastboot ekranından çıkmıyor. bunun için ne yapabilirim. yeni rom yükleyebilirmiyim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.....
Güç tuşuna basılı tutun cihaz açılması lazım. Eğer açılmıyorsa öncesinde ne gibi işlemler yaptınız ve cihaz fastboot a düştü açıklayabilir misiniz ?

cadde61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
remdi note 8
Konular
8
Güç tuşuna basılı tutun cihaz açılması lazım. Eğer açılmıyorsa öncesinde ne gibi işlemler yaptınız ve cihaz fastboot a düştü açıklayabilir misiniz ?
telefon arkadaşımın çocugun elindeymiş ve böyle olmuş ne yaptımysam çıkmadım açılıyor ve o ekran geliyor hep..

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
telefon arkadaşımın çocugun elindeymiş ve böyle olmuş ne yaptımysam çıkmadım açılıyor ve o ekran geliyor hep..
Ses açma güç tuşuna basıp mi recovery girebilirsiniz. O ekranda data wipe yaparak bi açmayı deneyin derim. Cihaz unlocked ise mi flash tool ile de rom kurulabilir

cadde61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
remdi note 8
Konular
8
Ses açma güç tuşuna basıp mi recovery girebilirsiniz. O ekranda data wipe yaparak bi açmayı deneyin derim. Cihaz unlocked ise mi flash tool ile de rom kurulabilir
recovery bölümüne giriyorum orda da komut yok yazısı geliyor ve diğer menüye giremiyorum. flash tool denedim ondan da driver kuramyı soruyor süreekli fakat driverlerı kurmuyor...

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
recovery bölümüne giriyorum orda da komut yok yazısı geliyor ve diğer menüye giremiyorum. flash tool denedim ondan da driver kuramyı soruyor süreekli fakat driverlerı kurmuyor...
Mİ flash tool
ADB driver
Qualcomm driver
Minimal ADB Driver

Önce driverları PC ye kurun (64 bit PC gerekli) daha sonra verdiğim mi flash tool ile cihazı fastboot a alıp kurmayı deneyin. Bu sürüm sorun çıkarmaz.(clean and lock kesinlikle işaretlemeyin.) Clean all seçeneğini işaretleyeceksiniz.

cadde61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
remdi note 8
Konular
8
Mİ flash tool
ADB driver
Qualcomm driver
Minimal ADB Driver

Önce driverları PC ye kurun (64 bit PC gerekli) daha sonra verdiğim mi flash tool ile cihazı fastboot a alıp kurmayı deneyin. Bu sürüm sorun çıkarmaz.(clean and lock kesinlikle işaretlemeyin.) Clean all seçeneğini işaretleyeceksiniz.
teşekkür ederim deneyeceğim şimdi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim deneyeceğim şimdi...
işlemi denedim ama şöyle bir hata alıyorum..can not found file flash all lock bat ve error veriyor..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunun fastboot romunu nereden bulacağım..

Son düzenleme:

xtarox10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tarık
Cihazım
xiaomiredmi go
Konular
1
Hocam sorunu nasıl hallettiniz ?