Soru Xiaomi Red 4 Hakkında

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Xiaomi red note 4 almayı düşünüyorum 64 gb'lık versiyonunu. En uygun nereden alabilirim ve taksit imkanımın olabiliceği, çünkü hepsiburada'da ve xiaomi sayfasında taksit yapılmıyormuş öğrendiğim kadarı ile. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Bir ikinci sorum ise şu, bu telefonun mediatek ve snapdragon işlemcili iki farklı modeli var antutu sonuçlarına baktım mediatek daha fazla antutu puanı alıyor. Hangisini önerirsiniz?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xiaomi red note 4 almayı düşünüyorum 64 gb'lık versiyonunu. En uygun nereden alabilirim ve taksit imkanımın olabiliceği, çünkü hepsiburada'da ve xiaomi sayfasında taksit yapılmıyormuş öğrendiğim kadarı ile. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Bir ikinci sorum ise şu, bu telefonun mediatek ve snapdragon işlemcili iki farklı modeli var antutu sonuçlarına baktım mediatek daha fazla antutu puanı alıyor. Hangisini önerirsiniz?

Nerden nasıl alırsınız bilemem hocam ama, Snapdragon versiyonunu alın. MTK'ya yani Mediatek'e hiç mi hiç bulaşmayın telefonlarda.

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nerden nasıl alırsınız bilemem hocam ama, Snapdragon versiyonunu alın. MTK'ya yani Mediatek'e hiç mi hiç bulaşmayın telefonlarda.
Tavsiyenizi dinlicem peki 64lük mü 32lik mi önerirsiniz gb olarak?

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
ram olarak 4 alın uzun kullanım saglayacaktır mediatek işlemciye bulaşmayın 32 şimdilik yeterli ama video çekiyorum müziklerim coktur diyorsanız 64 lük daha cok işinize yarayacaktır mi max 2 4-64 olan model elimde gayet güzel

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Tavsiyenizi dinlicem peki 64lük mü 32lik mi önerirsiniz gb olarak?

Uzun süre kullanım için 64 Gblık hafızaya sahip olan modeli almanız avantajınıza olacaktır hocam. Malum günden güne, daha fazla Fotoğraf - Video çekmeye - yüklemeye başlıyoruz.

Oyla:
Üst Alt