Haber Xiaomi Pocophone F1 Avrupa’da Listelendi! Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Bir süredir her gün ortaya yeni bir detayı çıkan ve en ucuz Amiral Gemisi telefon olacağını belirttiğimiz Xiaomi Pocophone ile ilgili sitemizde bir çok haber yayınlamıştık. En son AnTuTu skoru ortaya çıkan cihaz bu sefer Romanya’da online bir alışveriş sitesinde listelendi. Cihazın bazı teknik özellikleri ortaya saçılırken Çinli kaynaklardan ise cihaza ait fotoğraflar sızdırıldı.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiaomi'den yine ve yeniden muhteşem bir çentik'li cihaz....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Tamam donanım konusunda canavar telefonlar üretiyorsunuz ama lütfen telefon üretmeye az bi süre ara verip MIUI 10'a odaklanın. Daha Mi 8'e bile düzgün yazılım desteği veremediler. Yemin ediyorum MIUI 8'i şimdiye kadar sadece telefonu aldığımda MIUI 8 ile geldiği için 1-2 gün kullanmıştım dün kurdum keşke hep MIUI 8'de kalsaymışım diyorum şu an.

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Xiaomi'den yine ve yeniden muhteşem bir çentik'li cihaz....

Yani şahsi fikrim ancak özgün olmayan her cihaz bir yandan da çöptür benim için. Tabii ki mi 8 OnePlus 6 gibi cihazları çok seviyorum ama bir yandan da burun kıvırıyorum. Çentik = Çöp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamam donanım konusunda canavar telefonlar üretiyorsunuz ama lütfen telefon üretmeye az bi süre ara verip MIUI 10'a odaklanın. Daha Mi 8'e bile düzgün yazılım desteği veremediler. Yemin ediyorum MIUI 8'i şimdiye kadar sadece telefonu aldığımda MIUI 8 ile geldiği için 1-2 gün kullanmıştım dün kurdum keşke hep MIUI 8'de kalsaymışım diyorum şu an.

Adamlar Samsungu geçti her ay 1 2 telefon tanıtıyorlar. Ben bile takip etmekte zorlanıyorum.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yaşıtlarınız sanırım genelde Elma ya da Samsung kullanmaktadır....
Sizin gibi engin bilgi ve birikime sahip olup, hemde bilinçli ve akıllı bir Xiaomi'ci ye devamlı bir memnuniyetsizlik, karamsarlık vs gibi şikayetleri açıkcası hiç yakıştıramadığımı nedense belirtmek istedim..Sevgilerimle

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Yaşıtlarınız sanırım genelde Elma ya da Samsung kullanmaktadır....
Sizin gibi engin bilgi ve birikime sahip olup, hemde bilinçli ve akıllı bir Xiaomi'ci ye devamlı bir memnuniyetsizlik, karamsarlık vs gibi şikayetleri açıkcası hiç yakıştıramadığımı nedense belirtmek istedim..Sevgilerimle

Hocam samimi görüşleriniz için teşekkür ederim. Bendeki memnuniyetsizlik sanırım telefondan beklentilerimin çok fazla olmasından dolayıdır. MIUI 10'danda beklentim çok fazlaydı ancak yine hayal kırıklığına uğradım.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam samimi görüşleriniz için teşekkür ederim. Bendeki memnuniyetsizlik sanırım telefondan beklentilerimin çok fazla olmasından dolayıdır. MIUI 10'danda beklentim çok fazlaydı ancak yine hayal kırıklığına uğradım.
Beklentilerinizi minimuma indirin, elinizdeki ile mutlu olmaya bakın ve yaşamın keyfini çıkarın

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Skorpi üstadımızın tavsiyesini uygulamanızı dilerim.

Affınıza sığınarak "profildeki resim bile hem üstadın hem de sizin yorumunuzu destekler nitelikte" demek istiyorum. Tabi ki izninizle. :))

Üst Alt