İnceleme Xiaomi Play2 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

lowradiation

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyhan
Cihazım
SonyXperiaZ1
Konular
11

360° kayıt ve fotoğraflar günlük hayatımızda önemli yer tutmaya başladı. Dolayısıyla bunları gerçek anlamda izleyebilmek için 3D VR gözlüğe ihtiyacımız var.

Denediğim ve tecrübe edindiğim ilk cihaz olduğundan karşılaştırma yapamıyorum ancak çözünürlüğün başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok uzun süre kullanmadım ama kafada ağırlık yapmıyor ve baş ağrısı söz konusu değil.

Söyleyebileceğim tek olumsuzluk ortadaki görüntülerin çok net olmaması sanki göz bozukluğu varmış hissi veriyor, şaşı bakıyorsunuz. Galiba odaklanma sorunu ya da hepsi böyle gözlüklerin. Farklı bir ürün ile karşılaştırmak lazım.

Tek göz ile bakıldığında her şey çok net ve güzel ama o zaman da 360 ° nin tadı kaçıyor.

Ürünü tanıtmak gerekirse;

Xiaomi PLAY2 VR ile inanılmaz oyun oynayabilir, kendi 3D IMAX özel sinemasında en iyi filmleri izleyebilirsiniz

Temel Özellikler:

● 4.7 - 5.7 inç ekranlı telefonlarla uyumludur .
● 93 derecelik görüş alanı
● Asferik optik reçine mercek 95 ışık hassasiyetli ışık geçirgenliği sağlar.
● Üstün model materyali olan sünger yastığı daha nefes alabilir ve burun köprüsü ve göz kapağındaki basınçları azaltır.
● Ayarlanabilir baş kayışı , giyme konforunu arttırır.
● Kompakt boyut ve hafif, rahat ve başınıza yük olmaz.

Ayrıntılar, satın alma bağlantıları ve varsa indirim kuponları youtube açıklama kısmındadır.

Kutu Açılımı ve İnceleme

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Üst Alt