İnceleme Xiaomi Piston 3 Kulaklık Kutu Acilisi

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
@chatin_62

Hocam ben semers'den Piston 2 almıştım fakat sol kulağımda inanılmaz ağrı yapıyordu. Metal kısım kulakiçimin alt tarafına çarpıyordu ve ağrı bundan kaynaklanıyordu. Sağda problem yoktu. Sol kulakiçim biraz daha küçük sanırım. Hatta normal kulaklık taktığımda dahi sol kulağımda hafif ağrılar oluyor ama 2 saat rahat takabiliyorum. Piston 2'de ise 10 dakikadan sonra işkenceye dönüyor. Piston 3'de böyle bir durum olabilir mi?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
judqelion' Alıntı:
öncelikle çok memnun oldum böyle bir konu açmanızdan dolayı.
sormak istediğim şu; philips she3570bl bu kulaklık var bende, karşılaştırdığımızda sizce piston 3 nasıldır bass ve diğer müzik türleri konusunda? bilginiz var mı bu konuda? piston 2-3 arasında gidip geliyorum ama 3 rahatlık bakımından ve görsel bakımdan gözüme daha hoş geliyor tabi

Bahsettiğiniz kulaklığı bilmiyorum. 1. Mesajda denediğimiz kulaklıklarla ilgili görüşlerimizi yazdım.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
xxSpecter' Alıntı:
@chatin_62

Hocam ben semers'den Piston 2 almıştım fakat sol kulağımda inanılmaz ağrı yapıyordu. Metal kısım kulakiçimin alt tarafına çarpıyordu ve ağrı bundan kaynaklanıyordu. Sağda problem yoktu. Sol kulakiçim biraz daha küçük sanırım. Hatta normal kulaklık taktığımda dahi sol kulağımda hafif ağrılar oluyor ama 2 saat rahat takabiliyorum. Piston 2'de ise 10 dakikadan sonra işkenceye dönüyor. Piston 3'de böyle bir durum olabilir mi?
Piston 2 de böyle bir ağrı sorunu yaşamadım ben. Piston 2'deki tek sorunum bir süre sonra kulağımdan çıkması. Tabi yedek silikonlarla denemek te lazımdı ama kutuyu bulamadığım için deneyemedim. Bu konuda piston3 cok rahat. Koşarken bile rahatlıkla kullanılır gibime geliyor.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
judqelion' Alıntı:
öncelikle çok memnun oldum böyle bir konu açmanızdan dolayı.
sormak istediğim şu; philips she3570bl bu kulaklık var bende, karşılaştırdığımızda sizce piston 3 nasıldır bass ve diğer müzik türleri konusunda? bilginiz var mı bu konuda? piston 2-3 arasında gidip geliyorum ama 3 rahatlık bakımından ve görsel bakımdan gözüme daha hoş geliyor tabi

[font='Open Sans', sans-serif]Philips she3570bl ile kıyaslama bile yapmayalım. Tabiki piston serisi..

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Arkadaşa ve kendime birer tane siparis verdik banggood dan. 17,86 dolara geldi tanesi. Aileye katildim ben de [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
chatin_62' Alıntı:
ByKatre' Alıntı:
mv_9522' Alıntı:
Banggood.com-da da iyice fiyat indi hatta piston 2-den ucuza olmuş. hemen bir sipariş veresim geldi. Piston 2-nin brief versiyonu var ama bir tanede bundan istiyorum..

Bende Geekbuying'den vermiştim. Banggood, gönderimleri ChinaPost ile mi yapıyor? Geekbuying'in avantajı isteğe bağlı olarak HongKong POst ile gönderiyor olması yoksa 2 ayda anca gelir ChinaPost ile. :))

Bu değişiyor. Daha önce de yazmıştım, bazı siparişleri Chinapost, bazılarını Sweden, bazılarını Switzerland, bazılarını Malezya v.s.
Malezya'yı zaten yazmıştım, şimdi de İsviçre postasına 7 Nisan'da teslim edilen bir siparişim 27 sinde ülkemize giriş yaptı ve bugün yani 22 günde elime ulaştı. Şu anda 2 tane Chinapost ve 2 tane de İsveç postası da bekliyorum. Daha 10-15 günlük siparişler. 

Hocam 20 günde iyi süre ChinaPost ile 40 günü geçti ablamıns parişi yeni Türkiye'ye girdi.

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Ulen ibuygoudan piston 2 soyledim 2 adet. Piston 3 cikti Turkiyede satilmaya bile basladi. Millet alip tanitim bile yapmaya basladi. Benimkiler daha ulkeye giris yapmadi ahah. Bidaha acelem olmayinca alacam bu seyleri:)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar BKM Express 31 Mayıs'a kadar 50 TL'ye 20 TL iade ediyor. İlk 15 bin kişinin yararlanacağı bu kampanyaya göre, katılan işyerlerinden Mobil site yada uygulamaları üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişte 20 TL'yi geri iade ediyor.

https://www.bkmexpress.com.tr/mobilkampanya/

İşyerleri arasında N11 de var ve Semers'ten bu kulaklığı 79 TL yerine 59 TL'ye alabileceksiniz. Ayrıca N11'in mobil uygulaması ekstradan 5 TL daha indirim veriyor, geldi 54 TL'ye. Eh bundan da daha ucuza alabilecek biri varsa söylesin. :D

http://www.n11.com/xiaomi-piston-3-P58317003

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
chatin_62' Alıntı:
Arkadaşlar BKM Express 31 Mayıs'a kadar 50 TL'ye 20 TL iade ediyor. İlk 15 bin kişinin yararlanacağı bu kampanyaya göre, katılan işyerlerinden Mobil site yada uygulamaları üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişte 20 TL'yi geri iade ediyor.

İşyerleri arasında N11 de var ve Semers'ten bu kulaklığı 79 TL yerine 59 TL'ye alabileceksiniz. Ayrıca N11'in mobil uygulaması ekstradan 5 TL daha indirim veriyor, geldi 54 TL'ye. Eh bundan da daha ucuza alabilecek biri varsa söylesin. :D

BKM Express'e üye olacağım ama PayPal Nakit Kart'ı kabul etmiyor. Bilglerde hata var diyo anlamadım. :) Gerçi ben verdim siparişi ama :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ByKatre' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:

BKM Express'e üye olacağım ama PayPal Nakit Kart'ı kabul etmiyor. Bilglerde hata var diyo anlamadım. :) Gerçi ben verdim siparişi ama :)

Ben Maximum Sanal Kart kullanıyorum hocam. 5 senedir hiçbir yerde hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Üst Alt