Soru Xiaomi PC suite bağlanamıyorum

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Redmi note 9 pro cihazda USB hata ayıklama aktif hale getirdim. Bilgisayara bağladığımda program cihazı göremiyor. USB ile valla demeye devam ediyor. Aygıt yöneticisinden baktığımda tanınmayan herhangi bir cihaz yada eksik bir sürücü görünmüyor? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Pc deki işletim sistemi Windows 10.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

amputebülent

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Han
Cihazım
P9 Lite 2017
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Redmi note 9 pro cihazda USB hata ayıklama aktif hale getirdim. Bilgisayara bağladığımda program cihazı göremiyor. USB ile valla demeye devam ediyor. Aygıt yöneticisinden baktığımda tanınmayan herhangi bir cihaz yada eksik bir sürücü görünmüyor? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Pc deki işletim sistemi Windows 10.

Farklı USB girişleri dener misiniz ? Devamında internetten driverları tekrar indirip kurun. Mi 8 kullanan başka bir arkadaş da aynı sorunu yaşıyordu, farklı bilgisayar üzerinden deneyerek sorunu çözdü. En son çare farklı bilgisayar denersiniz.

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Farklı USB girişleri dener misiniz ? Devamında internetten driverları tekrar indirip kurun. Mi 8 kullanan başka bir arkadaş da aynı sorunu yaşıyordu, farklı bilgisayar üzerinden deneyerek sorunu çözdü. En son çare farklı bilgisayar denersiniz.
Evet USB farklı denedim. Hatta komple Windows 10 sıfırladım. Driver olarak verilen dosyalar ise dll dosyalarından oluşmakta. Herhangi bir setup.exe yok. Aygıt yöneticisine baktığımda eksik driver yok ki bunları gösterip yükleyeyim.

amputebülent

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Han
Cihazım
P9 Lite 2017
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Evet USB farklı denedim. Hatta komple Windows 10 sıfırladım. Driver olarak verilen dosyalar ise dll dosyalarından oluşmakta. Herhangi bir setup.exe yok. Aygıt yöneticisine baktığımda eksik driver yok ki bunları gösterip yükleyeyim.

Manuel olarak driver kurulumu diye Google'da aratarak nasıl kurulum yapacağınızı görebilirsiniz, USB 3.0 değil de USB 2.0 portunuz varsa onu kullanın

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50

Rehber - Mi PC Suite 3.0 (Türkçe) burdakini denediniz mi hocam

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
daha eski bir pc suite yazılımı deneyin 3.0 veya daha eski. Önerilen 2.2 versiyonudur.

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Arkadaşlar olmadı bir türlü beceremedim. Şu bu versiyon gibi şeyler bence çok saçma. Xiaomi için yazılan bir program her Xiaomi telefon ile bağlantı kurabilmeli bence. Pes ettim. Uğraşmıyorum artık.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Arkadaşlar olmadı bir türlü beceremedim. Şu bu versiyon gibi şeyler bence çok saçma. Xiaomi için yazılan bir program her Xiaomi telefon ile bağlantı kurabilmeli bence. Pes ettim. Uğraşmıyorum artık.

Bu programlar güncellenmeyeli 4-5 yıl oluyor. Resmi pc suite sitesi bile 2015 yılında kalmış. Çalışmaması bana hiç garip gelmiyor açıkçası. Ama bazı sürümler bazı cihazlarda çalışıyor.

Üst Alt