Haber Xiaomi otomobilini yarın tanıtabilir

Çinli teknoloji devi Xiaomi üretim ağı giderek genişleterek faaliyetlerini sürdürüyor. Çin mikroblog sitesi Weibo'deki Xiaomi resmi hesabından görüntüler paylaşıldı.

Xiaomi, Çin mikroblog sitesi Weibo'daki resmi hesabından ürettiği iddia edilen otomobilin gölgesini gösteren bir görsel paylaştı. Ardından görsel silindi. Bu sayede yarın tanıtılacağı iddia edilen otomobil herkes tarafından görülmüş oldu. Xiaomi otomobilin görüntüsü sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Paylaşılıp silinen görüntülerin ardından üretilen araba hakkında çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Birçok kişi üretilen aracın Jeep markasının Wrangler modeline benzetildi. Paylaşımın ardından başta Çin olmak üzere tüm ülkelerde büyük bir merak oluşmaya başladı.

Xiaomi, SUV kasa tipinde bir araç üreterek otomobil pazarına giriş yapması bekleniyor. Xiaomi daha önceden de yaptığı açıklamayla ciddi bir şekilde otomobil üretme fikirlerinin olduğunu belirtmişti.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
ucuz ve performansıysa alınabilir tabii ülkemize getirmek lazım. onun haricinde tasarımı berbar görünüyor şimdilik.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Ona da root twrp vs vs olacak mı giggle~~

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Ona da root twrp vs vs olacak mı giggle~~
bl kilidini kaldırıp custom rom yüklersek üzerine magisk flaşlayıp modül kurarsak ve kernel yüklersek, arabanın hızı artar, az yakar ve global sürümde olmayan özellikleri arabada kullanabiliriz

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
O değilde root sonrası dolby atmos kurdum mu hoparlörler ateş eder ateeeeş rock~~

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Mutemelen ucuz olsun diye hoparlör koymamışlardır. Oto teybi filanda yoktur. Xiaomi bir telefonu ön konsola yerleştirerek apk ile çalışıyordur. (İyi fikir şerefsizim) dance~~
Note 9 pro koysunlar direk. Tablet gibi telefon yapmışlar giggle~~

Üst Alt