Diğer Xiaomi orijinal parca

Furkan Ergül

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 4
Konular
1
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
000
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Telefonumu garantiye (evo BT) şarjı kapatıp açınca bi anda %90 dan %30 a dusuyor diye gönderdim batarya değişimi yapmışlar ama sorun yine var . Bir de taktıkları bataryanın orijinalliği den supheliyim sıcaklık göstergesi çalışmıyor 25 derecede sabit duruyor. Xiaomi orijinal yedek parça vermiyormus doğru mu ayrıca sorunum nereden kaynaklanmaktadır ben şarj soketinden şüpheliyim.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi de, garantiye verilen paralara yazık... Sağlam satıcıdan, garantisiz telefon daha mantıklı... En azından bu gibi sorunlarla sinir katsayısı yükselmez. ;)

Furkan Ergül

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 4
Konular
1
Xiaomi de, garantiye verilen paralara yazık... Sağlam satıcıdan, garantisiz telefon daha mantıklı... En azından bu gibi sorunlarla sinir katsayısı yükselmez. ;)
para vermedim garanti kendisi yaptı da sorun yine düzelmesi geri yollayacağım tekrar

Nymphaea Caerulea

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
5
para vermedim garanti kendisi yaptı da sorun yine düzelmesi geri yollayacağım tekrar
Şüphen var ise bunu garantiye bildir ve telefonu tekrar gönder. Eğer takılan yedek parça orjinal olsa dahi, daha once çalışan sıcaklık göstergesinin, şuan çalışmamasıda başlı başına bir sorundur. Eğer tekrar sorunun devam ederse iade talebinde bulun, kabul edilmezse E-Devlet üzerinden şikayet kaydı oluştur.
Daha önce Evo'ya işim hiç düşmedi Evo ile ilgili değil ama şahsen benim midem bulanıyor cep telefonu garantilerinde dönen işgüzarlıklardan. Garantili olsun, orjinal olsun diye gönderiyorsun telefonu, köşe başındaki merdiven altı tamirciden bir tık yukarda hizmet alamiyorsun. Yerine göre 1 ay kadarda telefon bekliyorsun. Beklediğine değse ne ala , geldiğinde karşılaştığın hayal kırıklığı... Daha önce hiç açılmamış telefonu gönderiyorum servise, Kilit ve ses açma kısma tuşlarını takmayı unutmuşlar adamlar (Evo dan bahsetmiyorum ). Telefon açıyorum durumu anlatıyorum, tuşu takmamışsınız diyorum, bize geldiğinde tuş yoktu diye cevap veriyor. Size geldiğinde tuş yoktuysa bu telefon sizden önce açılmış demektir, sizden önce açıldıysa siz nasıl garantiyi kabul ediyorsunuz? diye soruyorum, hebele hubele ettikten sonra biz müşteri memnuniyeti için aldık ama normalde almayız diyor. Şikayet ediyorum 10 gün sonra arıyor şikayetinizi çekin telefonunuzu onaralim diye teklif ediyor. Ulan okadar ugraştırmışsın beni daha kabul edermiyim ? Gidersin tebligat ücretini vs de ödersin, telefonuda onarırsın...

Üst Alt