Yardım Xiaomi note8pro suya düştü yardım

Note8pro65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Note8pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar Xiaomi note8pro kullanıyorum telefonum suya düştü otomatik olarak kendisi titreyerek kapandı 1 haftadan fazla pirinçte beklettim fakat telefonum açılmıyor şarja takınca bildirim ışığı yanıyo ama bı etki yok 3 tuş denemesinde yapıyorum bı etki yok nolmuş olabilir yardım edin lütfen

Ekli dosyalar

• IMG_20210327_225439.jpg
    IMG_20210327_225439.jpg
    1.010,3 KB · Görüntüleme: 7

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Geçmiş olsun.
Telefonum Suya Düştü, Ne Yapmalıyım? Konusuna bakmanızı öneriyorum.
Alt forumda ücretli onarım için göz gezdirebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba arkadaşlar Xiaomi note8pro kullanıyorum telefonum suya düştü otomatik olarak kendisi titreyerek kapandı 1 haftadan fazla pirinçte beklettim fakat telefonum açılmıyor şarja takınca bildirim ışığı yanıyo ama bı etki yok 3 tuş denemesinde yapıyorum bı etki yok nolmuş olabilir yardım edin lütfen
Emin olun pirinç yarardan çok zarar vermiştir telefona

Note8pro65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Note8pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Nolmuş olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nolmuş olabilir
Siz 1 hafta beklerken su içeride oksitlenme yapmış olabilir. Ayrıca pirinç taneleri şarj portuna vs girerek çalışan telefonu daha berbat edebiliyorlar.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Telefonun arkasını açıp komple sökün selülozik tiner ile bütün anakarti guzelce diş fırçası ile yıkayın bastirmadan daha sonra bütün flex bağlantı noktalarini yine tiner ile temizleyin ve guzelce kurutun eger calismaz ise power flexi degistirin oksitlenmelere dikatlice temizleyin calisma ihtimali olabilir.
Eger sudan hemen cikarip bataryayı cikarsaydiniz kurtulma ihtimali 100 de 100 olurdu neredeyse geçmiş olsun.

Note8pro65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Note8pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonun arkasını açıp komple sökün selülozik tiner ile bütün anakarti guzelce diş fırçası ile yıkayın bastirmadan daha sonra bütün flex bağlantı noktalarini yine tiner ile temizleyin ve guzelce kurutun eger calismaz ise power flexi degistirin oksitlenmelere dikatlice temizleyin calisma ihtimali olabilir.
Eger sudan hemen cikarip bataryayı cikarsaydiniz kurtulma ihtimali 100 de 100 olurdu neredeyse geçmiş olsun.
İçini açmak istemiyorum garantim iptal olur tineri hat yerinden içeri boşaltsam tiner zaten uçucu maddeymiş nası olur acaba bu zararı olur mu

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
İçini açmak istemiyorum garantim iptal olur tineri hat yerinden içeri boşaltsam tiner zaten uçucu maddeymiş nası olur acaba bu zararı olur mu
Garanti zaten gitti siz telefonu kurtarmaya çalışın bence iyi bir telefoncuya telefonunuzu gosterin

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
O cihazda garanti yalan oldu tiner o şekilde temizlemez komple sökün İstanbul'da mı ikamet ediyorsunuz sıvı temasli bir kac tane cihaz kurtardım bizzat belki yardımcı olabilirim bir çok ekipmanim var. Tekrar geçmiş olsun

Üst Alt