Yardım Xiaomi Note 11 Pro(4G) Nv data files

mavi41750

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mavi
Cihazım
note9 pro
Konular
1
Telefonun için modem dosyasına ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acill
herkese hayırlı işler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bu modelde modem dosyası ile bir işiniz yok. illaki lazımsa fastboot romun içinde md1img.img ismiyle bulursunuz. ama yapmaya çalıştığınız ve uğraştığınız işlemi az çok tamir ediyorum bu dosya ile alakalı bir durum yok..

mavi41750

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mavi
Cihazım
note9 pro
Konular
1
Bu modelde modem dosyası ile bir işiniz yok. illaki lazımsa fastboot romun içinde md1img.img ismiyle bulursunuz. ama yapmaya çalıştığınız ve uğraştığınız işlemi az çok tamir ediyorum bu dosya ile alakalı bir durum yok..
Cihaz yurtdışı fabrika ayarlarına dönünce kimlik numarası sıfırlandı. Reboot ta kaldı. Eng rom yükledim. Adb ile erase nv data komutlarını girdim ( galiba bunu yapmamak gerekiyordu). Meta ile kimlik yazdım sonra miflash ile rom yükledim ama reboot ta kaldı "nv data is corrupted" hatası veriyor. Yapabileceğim ne olabilir çok araştırdım olmuyor 😞

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz yurtdışı fabrika ayarlarına dönünce kimlik numarası sıfırlandı. Reboot ta kaldı. Eng rom yükledim. Adb ile erase nv data komutlarını girdim ( galiba bunu yapmamak gerekiyordu). Meta ile kimlik yazdım sonra miflash ile rom yükledim ama reboot ta kaldı "nv data is corrupted" hatası veriyor. Yapabileceğim ne olabilir çok araştırdım olmuyor 😞
hangi şehirdesiniz? yapılmayacak her şeyi yapmışsınız.

Üst Alt