Yardım Xiaomi note 10 pro max nv data is corrupted hatası

tlparsln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talip
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13
Telefon Modeli
Xiaomi note 10 pro max
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar telefonum note 11 pro max bootloader kilidi kapalı iken ımei attırdım güncelleme geldi galiba şimdi telefon sürekli main menü ye alıyor kendini ve nv data is corrupted hatası yazıyor altta bootloader kilidi açıkta değil bunun bi çözümü varmidir acaba bilen var mı?

utkubrs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Redmi S2
Konular
14
modem dosyası flashla açılır.

Oyla:

tlparsln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talip
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu bootloader kilidi kapalı iken yapabilir miyim birde modem dosyasını nerden bulabilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

modem dosyası flashla açılır.
Bunu bootloader kilidi kapalı iken yapabilir miyim birde modem dosyasını nerden bulabilirim?

Oyla:

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Hocam cihaz note 11 pro mu yoksa 10 pro mu? Başlıkta farklı konuda farklı. Bootloader kapalı nasıl imei repair yapabildiniz? Eğer cihaz note 10 pro ise forumda bulunan konudan cihaza uygun yazılım ve sürüme uygun modemi indirip, pcye adb kurup, cihazın driverlarını yükledikten sonra cihazı ses azaltma + power tuşuna basarak fastboota alıp, modemi yazdırmanız gerekli. Ama bootloader kapalı olduğu için işe yarar mı herhangi bir fikrim yok.

Oyla:

tlparsln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talip
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cihaz note 11 pro mu yoksa 10 pro mu? Başlıkta farklı konuda farklı. Bootloader kapalı nasıl imei repair yapabildiniz? Eğer cihaz note 10 pro ise forumda bulunan konudan cihaza uygun yazılım ve sürüme uygun modemi indirip, pcye adb kurup, cihazın driverlarını yükledikten sonra cihazı ses azaltma + power tuşuna basarak fastboota alıp, modemi yazdırmanız gerekli. Ama bootloader kapalı olduğu için işe yarar mı herhangi bir fikrim yok.
Note 10 pro hocam biri yardımcı oldu TR tools diye bi program indirdi bilgisayarıma ordan yaptı ımei atma işlemini aynı kişiye böyle oldu deyince şimdide açılması gerekiyor dedi kargo ile gönder dedi ben sürekli böyle ücret mi ödeyeceğim anlamadım ki biraz araştırma yaptım ama bootloader kilidi de kapalı olduğu için birşey yapamıyorum anlamadım gitti bahsettiğiniz dosyaları nerden bulacağım onuda bilmiyorum

Oyla:

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6
Note 10 pro hocam biri yardımcı oldu TR tools diye bi program indirdi bilgisayarıma ordan yaptı ımei atma işlemini aynı kişiye böyle oldu deyince şimdide açılması gerekiyor dedi kargo ile gönder dedi ben sürekli böyle ücret mi ödeyeceğim anlamadım ki biraz araştırma yaptım ama bootloader kilidi de kapalı olduğu için birşey yapamıyorum anlamadım gitti bahsettiğiniz dosyaları nerden bulacağım onuda bilmiyorum
nasıl cozdun dostum

Oyla:
Üst Alt