Haber Xiaomi MIUI 12'nin İlginç Özelliklere Sahip Galeri Uygulaması İndirilebilir Oldu.

Xiaomi'nin MIUI 12 için geliştirdiği yeni Galeri uygulamasının APK dosyası yayınlandı. Artık Android 8 ve üzeri akıllı telefon kullanıcıları, uygulamanın beta sürümünü test edebilirler.

Bir XDA Developers üyesi olan Kacskrz, Xiaomi’nin Android tabanlı akıllı telefon arayüzü olan MIUI’ın en güncel versiyonu olan MIUI 12’nin Çin beta sürümünden MIUI Gallery uygulamasının en güncel sürümü olan v2.2.16.17’yi çekip çıkardı ve uygulamanın yeni özelliklerini daha geniş bir kullanıcı kitlesinin deneyimlemesini mümkün kıldı.
MIUI Gallery v2.2.16.17 ile birlikte Xiaomi, kullanıcılara Optik Karakter Tanıma (OCR), ekran görüntüsüne akıllı telefon çerçevesi, yeni gökyüzü değiştirme filtreleri gibi bir takım gelişmiş özellikler sunuyor. Yine de bu özellikler şu an için Çin’deki beta sürümde küçük bir kullanıcı kitlesiyle test edildiğinden tam performanslı bir şekilde çalışmadığını belirtelim.

MIUI Gallery v2.2.16.17 - Optik Karakter Tanıma

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
MIUI Gallery’nin yeni Optik Karakter Tanıma özelliği, bir görseldeki metinlerin taranmasını ve dijital metin haline dönüştürülmesini sağlıyor. Ancak özellik, verileri MIUI Gallery sunucularına göndererek çalıştığından en azından şu an için tam performanslı bir şekilde çalıştığını söylemek çok daha mümkün değil.

MIUI Gallery v2.2.16.17 - Ekran Görüntüsüne Akıllı Telefon Çerçevesi Ekleme

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekran görüntüsüne akıllı telefon çerçevesi ekleme özelliği ise bir ekran görüntüsü aldığınızda üzerine akıllı telefon şeklinde bir çerçeve ekleyebilmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede ekran görüntüsü direkt olarak kullanıcının ekranda gördüğü görüntünün birebir aynısını yansıtmış oluyor. Şu an için bu özellik ile eklenebilen akıllı telefon çerçeveleri şu modelleri kapsıyor:

• Mi 9
  • Mi 9 Pro 5G
  • Mi 10 Pro
  • Redmi K20 / Mi 9T
  • POCO X2 / Redmi K30 4G
  • Redmi K30 5G
  • Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro
  • Mi 10

MIUI Gallery v2.2.16.17 - Gökyüzü Değiştirme Filtreleri

MIUI Gallery uygulamasının belki de en dikkat çekici özelliği ise yeni gökyüzü değiştirme filtreleri. Yukarıdaki ekran görüntülerinden de görebileceğiniz gibi MIUI Gallery v2.2.16.17 ile birlikte fotoğraflardaki gökyüzünü mükemmel bir görsellik sunacak şekilde değiştirebiliyorsunuz. Ancak bu özelliği kullanabilmek için gökyüzünün algoritmanın tespit edebileceği şekilde açık olması gerektiğini belirtelim.

Android 8 ve üzeri akıllı telefonlarda kullanılabilen MIUI Gallery v2.2.16.17 uygulamasını tıklayarak indirebilirsiniz. Ancak uygulamanın bağımsız bir geliştirici tarafından yayınlanan bir APK ile yüklendiğini, cihazınızın başına bir şey gelmesi halinde miuiturkiye.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyeceğini belirtelim.

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Yüklenmiyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Mi9T Miui 10.3.11 Kararlı sürümde sorunsuz çalışıyor. (İngilizce olarak tabi)

Son düzenleme:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Türkce yapamiyor muyuz?

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Türkce yapamiyor muyuz?
Dağıtımın Global olması gerekiyor. Örnek veriyorum Gallery 2.2.15.17 İngilizce ise Gallery 2.2.15.17(Global) Türkçe dil içerir. Sürümün global versiyonunu beklemeniz gerekiyor.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Dağıtımın Global olması gerekiyor. Örnek veriyorum Gallery 2.2.15.17 İngilizce ise Gallery 2.2.15.17(Global) Türkçe dil içerir. Sürümün global versiyonunu beklemeniz gerekiyor.

Tesekkur ederim takio edeyim 1 2 versiyonda global gelir muhtemeleb

Üst Alt