Haber Xiaomi MIUI 10 Final sürümü çıkış tarihi açıklandı

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Yaz başından beri xiaomi Muiu 10 Beta testlerini bir çok cihaz için çıkardı ve hali hazırda beta sürecine katılan kullanıcılar bu romları test ediyor. Haliyle beta sürece katılmayan bir çok kullanıcıda kararlı sürümü beklemek zorunda kalıyor ve çıkış tarihini merak ediyor.

Yakın zamanda şirket temsilcileriyle yapılan bir röportaj da düşüncelerini ileten muiu ekip temsilcileri kararlı sürümün kesinlikle Eylülden önce çıkmayacağını belirtti. Final sürümü dağıtımına bu yıl Eylül-Ekim gibi başlanacağı belirtilmiş. Her şeyden önce ilk dağıtıma başlanacak olan cihazlar Mi 8, Mi MIX 2S, Mi 6 X, Redmi Not 5 ve diğerleri olarak belirtilmiş. Şunu da unutmamak gerekiyor ki bahsettiğim bu tarihler Çin sürümü için geçerli. Global rom için konuşmak gerekirse bu süreden 1 ila 2 ay sonra yayınlanmaya başlanacak yani Kasım ve daha sonra ki aylarda küresel olarak belirtilen tüm cihazlar güncellemeyi alacaktır diye belirtmişler.

Son olarak xiaomi ekipleri hali hazırda ki romlar da stabiliteyi yakalamaya çalıştıklarını ve ilerleyen haftalar da yüksek hız ve özellik eklemeyi planlamışlar.

kaynak:

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Yaz başından beri xiaomi Muiu 10 Beta testlerini bir çok cihaz için çıkardı ve hali hazırda beta sürecine katılan kullanıcılar bu romları test ediyor. Haliyle beta sürece katılmayan bir çok kullanıcıda kararlı sürümü beklemek zorunda kalıyor ve çıkış tarihini merak ediyor.

Yakın zamanda şirket temsilcileriyle yapılan bir röportaj da düşüncelerini ileten muiu ekip temsilcileri kararlı sürümün kesinlikle Eylülden önce çıkmayacağını belirtti. Final sürümü dağıtımına bu yıl Eylül-Ekim gibi başlanacağı belirtilmiş. Her şeyden önce ilk dağıtıma başlanacak olan cihazlar Mi 8, Mi MIX 2S, Mi 6 X, Redmi Not 5 ve diğerleri olarak belirtilmiş. Şunu da unutmamak gerekiyor ki bahsettiğim bu tarihler Çin sürümü için geçerli. Global rom için konuşmak gerekirse bu süreden 1 ila 2 ay sonra yayınlanmaya başlanacak yani Kasım ve daha sonra ki aylarda küresel olarak belirtilen tüm cihazlar güncellemeyi alacaktır diye belirtmişler.

Son olarak xiaomi ekipleri hali hazırda ki romlar da stabiliteyi yakalamaya çalıştıklarını ve ilerleyen haftalar da yüksek hız ve özellik eklemeyi planlamışlar.
Kaynak varmı hocam?

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Teşekkürler konu için.
Açıkçası Resmi açıklamalar bulunuyorsa Skorpi Hocamın da dediği bir kaynak yayını da görmekte fayda vardır.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Kaynak varmı hocam?

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Hocam yabancı bir kaynakta okudum şimdi işe gidiyorum sabah eve geldiğim de konuya ekleyeceğim web geçmişinden bakıp.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Çektikçe uzuyor tarih mevzusu
Bekle bekle nereye kadar acaba :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
sürüm aynı kalsada stabilite ve kamera iyileştirmesi şart, hatta miui 10 hiç çıkmasada önemli değil! sadece ufak değişikler ile numara değişiyor, arka plan aynı.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
yazilan seyler gayet mantikli ama global romu yayinlamak bukadar uzun surmemeli cin romu icin zaten globalde cin secenegi var once global i yayinla.sonra cini yayinla kim.nenkaybeder ki

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular