Rehber Xiaomi Mijia Smart Home IP Kamera 1080p Kurulumu.

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hızlı kuruluma başlamanız için basit bir kılavuz ;

Adım 1

Mi Home uygulamasını Google Play Store'dan indirin. Kurulumdan sonra uygulamayı açın ve bölgenizi seçmek için bir açılır pencere göreceksiniz bölgeyi seçin ve devam et butonuna tıklayın.Mi hesabınızı / Telefon numaranızı / E-postanızı veya Facebook'unuzu kullanarak Mi Home uygulamasına giriş yapın. Yeni bir cihaz ekleyebileceğiniz Mi Home uygulamasının ana ekranına yönlendirileceksiniz. Cihaz eklemek için "+" işaretine tıklayın.

Adım 2

Bu adımda, yeni bir cihaz eklerken iki kurulum seçeneği olduğunu göreceksiniz. Biri yakındaki cihazlardır ve diğeri manuel olarak eklenir.
  • Yakındaki cihaz: Bu sayfada, yakındaki cihazları otomatik olarak arar ve tespit eder. Lütfen aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Mi Ev Güvenlik Kamerası Temel simgesini bulana kadar bekleyin. Bir kez göründüğünde, kurulum işlemine devam etmek için üzerine dokunun.​
  • Manuel olarak ekle: Bu sayfada, mevcut soldaki kategoriden kamerayı seçin. Ardından Mi Home Security camera Basic'i seçin.​

Not: Yakındaki cihazları taramak için lütfen Konum için uygulama izinlerini etkinleştirdiğinizden emin olun. Temel kameranın yalnızca 2,4 GHz Wi-Fi ağına bağlanacağını lütfen unutmayın.

Adım 3

Bu adımda, kameranızı Wi-Fi ağına bağlayacağınız Yönlendirici bağlantı sayfasına yönlendirileceksiniz. Listeden yönlendiricinizi seçin, şifreyi girin ve Tamam tuşuna basın. Kuruluma devam etmek için ileri düğmesine basın.

4. Adım

Bir sonraki adımda, akıllı telefonunuzda görünecek QR kodunu taramanız gerekir. Kameranın QR kodunu tarayabilmesi için telefonu yaklaşık 15 cm mesafede tuttuğunuzdan emin olun. Başarılı bir şekilde tarandıktan sonra, kameradan bir bildirim sesi duyarsınız. Sonra 'başarıyla taranan okundu' ya dokunun.

5. Adım

Başarılı bir şekilde eşleştirildikten sonra cihaz adını yeniden adlandırabilir ve cihazın konumunu ayarlayabilirsiniz. İsterseniz, ana ekrana kameranın bir kısayolunu da ekleyebilirsiniz.

6. Adım

Bir sonraki adımda, kullanıcı sözleşmesini ve gizlilik politikasını kabul edin.

7. Adım

Kurulumu Başarıyla Tamamladınız.Canlı izlemeye göz atabilirsiniz.

7357

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
SXJ02ZM
Konular
2
merhaba bende mi home security camera basic 1080p kamera var. ürün upgrade güncellemesi aldı. ancak bir türlü yükleyemedi heralde. sürekli uzun uzun turuncu ışık yanıyor. neredeyse 1 gün bekledim bir değişiklk yok. reset tuşuna basmak, fişi çekmek, hafıza kartını çıkartmak bir işe yaramıyor. ne yapabilirm. lütfen yardım edin

Üst Alt