Yardım Xiaomi Mijia M365 Electric ScooterYedek Parça (Vida Bulamıyorum)

faruktuncer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
faruk
Cihazım
redmi8
Konular
1
Selamlar ;
2 aydır kullanıyorum genel manada çok memnunum scooterımdan ancak 2 kez başıma katlanmayı sağlayan bölgedeki yatay vida yerinden çıktı ve düşme tehlikesi yaşadım.
internetten araştırınca vidanın karşısında başka bir vida olması gerektiğini gördüm fotosunu atacağım, büyük ihtimalle yedek lastiğin olduğu yedek vidaların parçaların içinden çıkması gerekiyordu ya da montajlı gelmesi lazımdı . bir şekilde ya çıkmadı ya da ben kaybettim,
bu parçaya nasıl ulaşabilirim yazdım istiyorum.
internette aliexpress ve banggood da gördüm ancak teslimat süreleri çok uzun ve malum corona sürecinde gelmeyebilir.
Yetkili arkadaşlar ya da kullanıcılardan bir çözümü olan varsa alabilir miyim?
Not fotoda siyah halini bulabildim bahsettiğim vidanın bendeki gümüş rengi tüm vidalar

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-05-15 at 13.12.42.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-15 at 13.12.42.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2020-05-15 at 13.47.53.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-15 at 13.47.53.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 17

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Selamlar ;
2 aydır kullanıyorum genel manada çok memnunum scooterımdan ancak 2 kez başıma katlanmayı sağlayan bölgedeki yatay vida yerinden çıktı ve düşme tehlikesi yaşadım.
internetten araştırınca vidanın karşısında başka bir vida olması gerektiğini gördüm fotosunu atacağım, büyük ihtimalle yedek lastiğin olduğu yedek vidaların parçaların içinden çıkması gerekiyordu ya da montajlı gelmesi lazımdı . bir şekilde ya çıkmadı ya da ben kaybettim,
bu parçaya nasıl ulaşabilirim yazdım istiyorum.
internette aliexpress ve banggood da gördüm ancak teslimat süreleri çok uzun ve malum corona sürecinde gelmeyebilir.
Yetkili arkadaşlar ya da kullanıcılardan bir çözümü olan varsa alabilir miyim?
Not fotoda siyah halini bulabildim bahsettiğim vidanın bendeki gümüş rengi tüm vidalar

Merhaba; Cepport da scooter'a ait tüm orjinal yedek parçaları mevcuttur. Çarşamba günü ararsanız yardımcı olurlar.

Oyla:
Üst Alt