İnceleme Xiaomi mijia Car DVR Kamera İncelemesi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Son zamanlarda, Xiaomi MiJia Ekosistemi yeni bir Araç içi Video Kamerası çıkardı; bu ürün Sony IMX323 görüntü algılayıcısı, Mstar 1080P görüntü işlemci çipi ile donatılmamış aynı zamanda F1.8 ve 160 derece geniş bir diyafram değerine sahip olan mini Kompakt Araç içi kamera sistemi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paket içeriği;
  • Xiaomi Mijia 1080P Araç DVR Kamerası,
  • Araç şarj cihazı hattı,
  • Araba çakmaklık şarj adaptörü,
  • Yüksek sıcaklığa dayanıklı yapışkan bant,
  • Araç içinde kabloyu döşemenize yardımcı olacak 1 adet aparat

Ürün gerçekten çok şık bir tasarıma sahip, Koyu siyah bir rengi mevcut kamera bölümünde var olan kahverengi metal bir alan ise tasarıma ciddi anlamda bir güzellik katmış diyebilirim.

Kamara üzerinde,

üst bölümde bir adet açma kapama tuşu hemen orta kısmında araç için deki tutumaca takmanız için aparat bölümü ( Bu bölüm bir önce ki araç kamerasının giriş bölümünden daha küçük olduğu için diğerine uymadı ) Hemen yanında şarj giriş bölümü mevcut.

Yan bölümlerde ise sağ taraf sade boş sol tarafta ise hafıza kartı girişi ve led bir ışık mevcut.

Alt bölümde ise Reset düğmesi için bir delik ve mikrafon bölümü mevcut.

Ön yüzde ise 4 adet dokunmatik tuş ile cihazı açtığınız da menüler arasında gezinme işlemi yapabiliyorsunuz.

Cihaz 3" bir ekrana sahip bu boyut bir araç içi kamerası için yeterince büyük diyebilirim. ekran üzerinde bulunan 4 adet beyaz nokta daha önce söylediğim gibi menüler arasında gezinmeye yarıyor. Bu bölüm biraz benim canımı sıktı çünkü kamera tamamen çince olduğu için Google Translate ihtiyacınız oluyor. Tabi ki ilk kez kullanıyorsanız ayarlarınızı bir kere yaptıktan sonra tekrar terkrar menüye girme ihtiyacı duymayacağınız için çok büyük bir sorun değil.

Ana Özellikler:
● 3,0 inç ekran ve 1,8 diyafram
● 160 derece geniş açı ve 1920 x 1080P çözünürlük
● MSC8328P çipi, SONY IMX323 CMOS görüntü algılayıcı ve Mstar 1080P görüntü işlem çipi
● Wi-Fi bağlantısı ile gerçek zamanlı erişim ile anlık görüntü alma
● Döngü kaydı, kayıt işlemi için kart belleğiniz bittiğinde en eski veri üzerinden başlayarak tekrar yazmaya devam eder.
● Yer çekimi sensörü, acil durumda videonun kapatılamamasını sağlar
● Otomatik açılma, elle çalıştırmanıza gerek yok aracınız çalıştığında otomatik olarak açılır.
● Park izleme aracınız için güvenlik sağlar ( Bu özelliği henüz tam olarak anlayamadım kullanamadım :) )
● Gelişmiş H.264 fotoğraf sıkıştırma teknolojisi, yüksek kalitede videolar kaydeder ve depolama alanından tasarruf sağlayarak daha fazla kayıt yapar.
● 64 GB hafıza kartı destekler ( Tavsiyem en az Class 10 seviyesinde bir kart almanız çünkü yüksek kaliteler için ihtiyacınız oluyor)
● Dil: Sadece Çince
● Uygulama üzerinden ayarlara erişme ve anlık olarak izleme gibi bir çok özellik
● WiFi bağlantısı: DVR'ın WiFi hotspot arayüzünü açtığınızda adı ve şifreyi göreceksiniz.

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
SATIN ALMAK İÇİN GEARBEST

KUTU AÇILIŞ VİDEOSU

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Gece çekimleri

Örnek video

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

potu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
J7 Prime
Konular
0
Menüyü "Yi" modelinde olduğu gibi en azından İngilizceye çevirme imkanımız var mı?
Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

ezioTD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ezio
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Böyle bir hata alıyoruz çözümünü bilen var mı acaba?

damer67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tamer
Cihazım
iphone 7+
Konular
0
ingilice dil dosyası yazılım vs konusunda bilgisi olan yokmu teşekkürler

iso_manyak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Be
Cihazım
DVR
Konular
0
arkadşalar merhaba. ürünü 11.11.2017 de aldım daha takmak yeni nasip oldu. hafıza kartı hatası alıyorum üstünde ünlem işareti çıkıyor. pc de fat32 formatında biçimlendirdim yine olmadı. telefonun hafıza kartını taktım oda olmadı. açma kapama tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor açarken 1 saniye görüntü geliyor sonra yine hafızakartı resmi çıkıp üstünde ünlem işareti çıkyor. sorun ne olabilir??

ziyacenk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
0
Herkese Merhaba,

İnglizce dil desteği gelmiş update yapılması yeterli ben henüz satın almadım bu cihazı beğendim ancak hareket sensörü de olsun istiyorum satın alacağım üründe park halindeyken de bir sıkıntı olur ise kısa aralıklar ile kayıt yapabilsin istiyorum. Bu cihazda böyle bir özellik var mı yukarıda yazılmış olan özellikler arasında söyle söylenmiş ;
" Park izleme aracınız için güvenlik sağlar ( Bu özelliği henüz tam olarak anlayamadım kullanamadım :) ) "

acaba bu dediğim şey mi bilen arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim. Teşekkürler.

seven44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
arkadşalar merhaba. ürünü 11.11.2017 de aldım daha takmak yeni nasip oldu. hafıza kartı hatası alıyorum üstünde ünlem işareti çıkıyor. pc de fat32 formatında biçimlendirdim yine olmadı. telefonun hafıza kartını taktım oda olmadı. açma kapama tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor açarken 1 saniye görüntü geliyor sonra yine hafızakartı resmi çıkıp üstünde ünlem işareti çıkyor. sorun ne olabilir??
Selam bende aynı hatayı alıyorum sürekli 2 gündür nasıl hallettin acaba Samsung Toshiba Sandisk hafıza kartı takım sürekli çıkıyor hafıza kart hatası ünlem ? formatliyorum düzeliyor aracı kapatıyorum tekrar çıkıyor hata

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Kart class10 mu