Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Arkadaslar bir sorum olacak.
Cihazda tek hat kullaniyorum ve hucre bekleme ozellikle gece wifi kapali oldugu halde 6-7 saat standby da 7-8 birim civari belkide daha fazla batarya tuketiyor.Xda da *#*#4636#*#* test menusunden ilgili sime girerek lte/wcdma secilmeli demisler.Bir onceki cihazim s9+da da ayarlar bu sekildeyken bu cihazda lte/wcdma yi secmeme ragmen restart sonrasi tercih edilen ag turu :lte/tdscdma/umts ye geciyor.Sizlerde durum nedir acaba ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Cihazda tek hat kullaniyorum ve hucre bekleme ozellikle gece wifi kapali oldugu halde 6-7 saat standby da 7-8 birim civari belkide daha fazla batarya tuketiyor.Xda da *#*#4636#*#* test menusunden ilgili sime girerek lte/wcdma secilmeli demisler.Bir onceki cihazim s9+da da ayarlar bu sekildeyken bu cihazda lte/wcdma yi secmeme ragmen restart sonrasi tercih edilen ag turu :lte/tdscdma/umts ye geciyor.Sizlerde durum nedir acaba ?

Yanilmiyosam restart atinca o ayar eski haline geliyordu. Her restarta duzeltmek gerek. Ben hic o ayarlara girmedim bir sıkıntı yok su an

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Yanilmiyosam restart atinca o ayar eski haline geliyordu. Her restarta duzeltmek gerek. Ben hic o ayarlara girmedim bir sıkıntı yok su an
Aynen hocam her restart sonrasi eski ayarlarina donuyor.
Tek care olarak custom rom deniyor forumlarda.

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Aynen hocam her restart sonrasi eski ayarlarina donuyor.
Tek care olarak custom rom deniyor forumlarda.

Ya o is ustalar daha iyi bilir ama daha cok cekmeme, hat gidip gelme durumlarında öneriliyordu. Bir sıkıntın yoksa bence cok fazla kurcamayada gerek yok. Sarj suresininde cok bişey farkedecegini sanmiyorum.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45

O sorun Mi 8-de de var.Sebeke ayarlari cin bazli. Xiaomi bi turlu duzeltmiyor ve ya bug olarak gormuyor. Zira 9 surumunde ve Miui 10-un ilk surumlerinde avrupa ayarliydi o sebeke. Diger Mi ve redmi telefonlarda da oylemi bilmiyorum ama mi 8 ve mi 9-da oyle. Sanirsam fazla ustune dusmemelerin sebebi MIUI 11. Miui 11 ile miui 10daki tum sorunlari gidermeyi planliyorlar BENCE. Zira miui 10 cok berbat bi arayuz bir turlu stabil hale getiremediler/

seska20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Htc m8
Konular
3
Bence şarj aleti değiştirmek yerine iyi ve kaliteli bir kablo alın hocam. Mutlaka markası bilinen markalardan olsun. Ayrıca Çin şarj aletleri 3A/9V yani 27W ile şarj edebiliyor. Dolayısıyla alacağınız kablonun da bu değerleri kaldırabilecek düzeyde olmasına dikkat edin.
eveet beenim şarj aleti 27W acaba bildiğiniz bir kablo var mı sağlam

tlserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Tümba
Cihazım
Samsung
Konular
1
KVK garantili mi 9 şu anda satışta yok galiba dimi?
Telefonu almak üzereyim ama şu anda migros Ritzy garantisi ve Evofone garantisi görüyorum.
Hangisi tercih edilebilir?

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
ürünlerin linkini alabilir miyim
Urunleri yurt disinda bir magazadan kendim temin ettim .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sunshine mode 2.0 ozelligini menu icerisinde bulamadim arkadaslar ve cihazin isik sensoru pek hassas calismiyor bu kullandigim ekran koruyucu film ile de alakali olabilir ama sizlerede sormak istedim.

Son düzenleme:
Üst Alt