Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Anladim dostum. Bu tam kaplayanlarda ne bileyim sıkıntı sanki. En son artik ekran jiletini alicam yapistiricam. En iyisi o valla:) eskiden cam koruyucumu vardi
Dogru vallahi hocam.Benim sikintim ekrani korumak icin degil tamamiyle su cihazin toz tutusu.Valide hanimda s7edge var koruyucu dahi yok ekranda zerre toz bulunmazken benim cihaz toz icin.Ayni evde yasiyoruz :)

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Mi 9 siparis ettim. Sonra kilif ve ekran koruyucu icin incelem yorumlar okudum. Arkadaslar tamperli cam kullanmayin. Kullanan herkes ( Ozellikle de Nilkin XD CP+) on kamera kismina bir zaman sonra toz doldugunu soyluyorlar. Ben mi8-de Nilkin H Plus Pro kullaniyordum kamera kismi acik diye tozlanma olunca kolayca siliyordum. Mi 9da parmak izi ekranda diye en ince koruyucu 0.2 mm olan H Plus Pro. Ben siparis ettim telefon gelince kullanib daha detayli deneyimlerimi yazarim
Merakla bekliyorum hocam.

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Dogru vallahi hocam.Benim sikintim ekrani korumak icin degil tamamiyle su cihazin toz tutusu.Valide hanimda s7edge var koruyucu dahi yok ekranda zerre toz bulunmazken benim cihaz toz icin.Ayni evde yasiyoruz :)

Haklisin bende dikkat ediyorum ekran acayip toz oluyor evin icinde bile durdugu yerde ekran toz icinde. Sanki tüplü tv gibi sar degerindenmidir nedir ben anlamadim bu toz isini mantiken baktiginda tozu ceken statik biseyler var ekranda ama ilginc yani

seska20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Htc m8
Konular
3
Merhaba arkadaslar sonunda 20WATT kablosuz sarj aletine kavustum gercekten cok hizli ve zahmetsiz bir sekilde cihazi sarj ediyor ancak bunun icin 27W lik sarj aletine sahip olmaniz gerekiyor ki cihaz tam performans ile calisabilsin.Sarj standinin icerisinde sessiz bir fan bulunmakta ki asiri isinmayi engellesin.
Kamera kompartmani icin ise on cam filmine benzer bir urun edindim ve bunu uygulamayi dusunuyorum ki olasi cizilmeleri engeller diye dusunuyorum.

On ekran icinse tavsiyen cok kalin olmayan camlarin tercihi bezel kismini da kaplayan siyah alan iceren filmler genelde fazla kalin oluyor ve dokunmatik ekrani hissizlestiriyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ürünlerin linkini alabilir miyim

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Ben ekran koruyucusu olmadan kullanıyorum ne toz var doğru dürüst ne de parmak izi :)

seska20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Htc m8
Konular
3
Tozdan şikayetçi olan arkadaşlar ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Ben ilk gün ekran koruyucuyu çıkarttım ve böyle bir sorunla karşılaşmadım...
hocam bana çinden gelen şarj aletinde sorun yok ama kablosunda problem var farklı bir kablo ile şarj ettiğimde gayet hızlı ediyor önerebileceğiniz bir şarj aleti var mı mi 9 için yoksa gidip type-c kablosu alsam da olur mu kablo için sağlam bir kablo var mıdır

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hocam bana çinden gelen şarj aletinde sorun yok ama kablosunda problem var farklı bir kablo ile şarj ettiğimde gayet hızlı ediyor önerebileceğiniz bir şarj aleti var mı mi 9 için yoksa gidip type-c kablosu alsam da olur mu kablo için sağlam bir kablo var mıdır
Bence şarj aleti değiştirmek yerine iyi ve kaliteli bir kablo alın hocam. Mutlaka markası bilinen markalardan olsun. Ayrıca Çin şarj aletleri 3A/9V yani 27W ile şarj edebiliyor. Dolayısıyla alacağınız kablonun da bu değerleri kaldırabilecek düzeyde olmasına dikkat edin.

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Tozdan şikayetçi olan arkadaşlar ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Ben ilk gün ekran koruyucuyu çıkarttım ve böyle bir sorunla karşılaşmadım...
Ekran koruyucu yok. Bana fazla toz çekiyor gibi geliyor sanki. Yada bizim mi9 lar çakma olmasin :)haha--

Üst Alt