Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara Emre abi miuimarkete gelecek mi özellikle 12/256 Global vr. modeli.. Haziran temmuz a kadar gelirse süper olacak...
Evet Ümit hocam gelecek. Net zamanı söyleyemiyorum fakat haziran-temmuza kalmadan gelmiş olur çok büyük ihtimalle :)

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
inşallah biz de gelince gönül rahatlığıyla alırız.. İşyerini Xiaomi ye bağladım rock~~

golmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökay
Cihazım
iPhone 5S
Konular
1
Mi 9'da çin romundan global roma geçerken bir sorun yaşanma ihtimali var mıdır? Çünkü 'da yazılana göre artık geçiş yapılamayacağıydı. Önceden IMEI değiştirme yapabiliyorken yeni sürümlerinde yapılamaz duruma getirmişlerdi. Bunun gibi ROM değişimini engelleyebilirler mi?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Mi 9'da çin romundan global roma geçerken bir sorun yaşanma ihtimali var mıdır? Çünkü 'da yazılana göre artık geçiş yapılamayacağıydı. Önceden IMEI değiştirme yapabiliyorken yeni sürümlerinde yapılamaz duruma getirmişlerdi. Bunun gibi ROM değişimini engelleyebilirler mi?
15 gün içinde belli olur hocam getirenler daha yeni kavuştu cihazlarına bl kilidi açılacak ki bu rom yükleme işlemi yapılabilsin.Son kullanıcıdan önce zaten satanlar denerler merak etmeyin.

golmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökay
Cihazım
iPhone 5S
Konular
1
15 gün içinde belli olur hocam getirenler daha yeni kavuştu cihazlarına bl kilidi açılacak ki bu rom yükleme işlemi yapılabilsin.Son kullanıcıdan önce zaten satanlar denerler merak etmeyin.
Global ROM yayınlanmış resmi sitelerinde. Bu geçiş yapılabilir diye yorumlayabilir miyiz? Hafta başı almayı düşünüyorum cihazı da.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Global ROM yayınlanmış resmi sitelerinde. Bu geçiş yapılabilir diye yorumlayabilir miyiz? Hafta başı almayı düşünüyorum cihazı da.

Global rom cihaz tanıtılmasından hemen sonra yayınlandı.Deneme yapılmadan evet yüklenir hayır yüklenmez demeyelim şimdiden. Xiaomi nin uygun bulmadığı bir işlem sonuçta bir sürpriz olur yüklenemez brick olur veya sorunsuz yüklenir bunu zaman gösterecek.

Mirago

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hizir
Cihazım
Samsung s6 edge
Konular
1
Biri denese vallaha benimde niyetim var bi okadarda kafam karışık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu riskleri almak inan
Global rom cihaz tanıtılmasından hemen sonra yayınlandı.Deneme yapılmadan evet yüklenir hayır yüklenmez demeyelim şimdiden. Xiaomi nin uygun bulmadığı bir işlem sonuçta bir sürpriz olur yüklenemez brick olur veya sorunsuz yüklenir bunu zaman gösterecek.
Bu riskleri almak ve agir sonuclar almak 10 bin tl lik telefonu almak gibi agir geldi su an bana

sonflcyus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal Guclu
Cihazım
MI9
Konular
2
Global ROM nerede? O gelistirici ROM degil mi?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Global ROM nerede? O gelistirici ROM degil mi?

Hocam size dün linkleri açıklayarak verdim zaten

Geliştirici romların sürümleri çıktıkları yıl ay gün olarak yazılır yani 9.3.1 sürümü var MI 9 için geliştirici sürümü

Recovery Rom

Fastboot Rom

theformul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5
Konular
1
Bir satıcı bana cin romlu telefona global rom yüklendiğini söylüyor.. Bu mümkün değilse şu an yalan mı atıyor dersiniz?

Üst Alt