Sohbet Xiaomi Mi9 ile Merhaba

Italiany

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Italian
Cihazım
Mi9
Konular
1
Merhaba,
Sonunda Iphone dan kurtularak Xiaomi Mi9 ile aranıza katıldım. Cihaz Dubai den geldi henüz kayıt yaptırmadım. Kayıt için 8 aylık bir sürem var sanırım. Bu süre içerisinde birşeyler yaparım diye umut ediyorum :) Telefonu 1 gündür kullanıyorum ve inanılmaz hoşuma gitti. ilk android cihazım olmasına rağmen uyum konusunda hiç sorun yaşamadım. Spigen şeffaf kılıf sipariş ettim ama ön cam için koruma almalımıyım emin değilim. (Ekranın dokunmatiği çok hoş ve bu hissiyatı kaybetmek istemiyorum :)) cihazın kamerası çok iyi ancak gece modunu pek begenmedim. google cam kurmak gerekir mi? bir de tavsiye edeceğiniz olmazsa olmaz dediğiniz uygulamalar var mı merak ediyorum.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Merhaba,
Sonunda Iphone dan kurtularak Xiaomi Mi9 ile aranıza katıldım. Cihaz Dubai den geldi henüz kayıt yaptırmadım. Kayıt için 8 aylık bir sürem var sanırım. Bu süre içerisinde birşeyler yaparım diye umut ediyorum :) Telefonu 1 gündür kullanıyorum ve inanılmaz hoşuma gitti. ilk android cihazım olmasına rağmen uyum konusunda hiç sorun yaşamadım. Spigen şeffaf kılıf sipariş ettim ama ön cam için koruma almalımıyım emin değilim. (Ekranın dokunmatiği çok hoş ve bu hissiyatı kaybetmek istemiyorum :)) cihazın kamerası çok iyi ancak gece modunu pek begenmedim. google cam kurmak gerekir mi? bir de tavsiye edeceğiniz olmazsa olmaz dediğiniz uygulamalar var mı merak ediyorum.
Hoşgeldiniz hayırlı olsun güle güle kullanın..

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Aramıza hoş geldiniz, cihazınız hayırlı olsun.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hayırlı olsun ekran koruyucu kullanın tabiki satacaksanız ilerde kullanın yoksa kullanmayın.

Italiany

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Italian
Cihazım
Mi9
Konular
1
Satmayı pek düşünmüyorum. Başkası için de ekranı korumam açıkçası :) önemli olan benim kullanım deneyimim. aslında sormak istediğim ön cam ne kadar nazik ve hassas kırılma yada bolca çizilme oluyorsa koruma için gerekli olur benim için.

ZGRCN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Satmayı pek düşünmüyorum. Başkası için de ekranı korumam açıkçası :) önemli olan benim kullanım deneyimim. aslında sormak istediğim ön cam ne kadar nazik ve hassas kırılma yada bolca çizilme oluyorsa koruma için gerekli olur benim için.
Mutlaka Gcam’i deneyin.

Italiany

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Italian
Cihazım
Mi9
Konular
1
Gcam e baktım bolca sürüm mevcut bazı kullanıcılar eski sürümleri tavsiye etmiş bazıları kurun deneyin hangi sürüm hoşunuza giderse demiş :) biraz kafa karısıklıgı oldu benim için.

ZGRCN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Gcam e baktım bolca sürüm mevcut bazı kullanıcılar eski sürümleri tavsiye etmiş bazıları kurun deneyin hangi sürüm hoşunuza giderse demiş :) biraz kafa karısıklıgı oldu benim için.

Üst Alt