Sohbet Xiaomi mi8 vs one plus 6t

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar benim xiaomi mi5s artık benim için emekli oldu diyebilirim. Eşime vericem.
Yeni telefon alicam xiaomi mi8 forumda okuduğum araştırdım biraz sıkıntıları var. Kararımı one plus 6t den yana kullanicam. Miui arayüzüne hasret kalicam o kesin. Ama xiaomi artık suyuni çıkardı işin. Çok cihaz çıkarıyor ve yazılım konusunda baya sıkıntılı. Konuyu açma sebebim şu. One plus 6t sizce mantıklı bir secimmi. Yüksek tecrübeli olan arkadaşlar var aramızda. Sadece fikirlerinizi merak ediyorum

Mutlubas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BoZKurT
Cihazım
Mi 11T
Konular
34
miui 11 ile yazılım baya düzelmeye başladı kilit ekranında bildirimler olsun üst çubuk bildirimleri olsun note 5 de böyle :) eu beta son sürümden bahsediyorum bu arada

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
miui 11 ile yazılım baya düzelmeye başladı kilit ekranında bildirimler olsun üst çubuk bildirimleri olsun note 5 de böyle :) eu beta son sürümden bahsediyorum bu arada
Yeni çıkan telefonlarda zaten MIUI güzel çalışıyor sorun güncelleme geldikçe telefonun kasmaya başlaması yani eskitme politikasına geçtiler eskiden Redmi note ve mi serileri olarak çıkardı xiaomide teller ufak tefek yan cihazlar çıkardı artık kactane cihazı olduğu belli değil Samsung gibi bişey oldu One Plus Android in Apple idir bence yerinde seçim olur tek eksi yani arayuzunun sade olmasi ki sade olduğu için bu kadar stabil

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Mi8in ne problemi varmış hocam 1 senedir kullanıyorum bi sıkıntı yok çok şükür kamera desen kamera chip desen chip ekran iyi pil idare eder tasarım da fena sayılmaz arayüz de güzel fiyatı da ucuz

Mutlubas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BoZKurT
Cihazım
Mi 11T
Konular
34
Yeni çıkan telefonlarda zaten MIUI güzel çalışıyor sorun güncelleme geldikçe telefonun kasmaya başlaması yani eskitme politikasına geçtiler eskiden Redmi note ve mi serileri olarak çıkardı xiaomide teller ufak tefek yan cihazlar çıkardı artık kactane cihazı olduğu belli değil Samsung gibi bişey oldu One Plus Android in Apple idir bence yerinde seçim olur tek eksi yani arayuzunun sade olmasi ki sade olduğu için bu kadar stabil

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son zamanlarda çok cihaz çıkardı katılıyorum bunun yanında yazılımı sıkıntılı note 5 e global rom kurunca kasmalardan kullanamıyorum telefonu. Yok eu rommuş yok başka rommuş adamı baya yoruyor telefonu adam gibi kullanıp içinde Bi tane fotoğrafım yok yedeklemekte işkence geliyor. One plus gayet hızlı başarılı

Üst Alt