Yardım Xiaomi Mi8 SE bl kilidi sorunu

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31
arkadaşlar 17 gün önce aldığım telefonu alır almaz bl kilidi başvurusunda bulundum 17 gün oldu halen aynı sorun fastboot moduna alıp mi flash unlock açtığımda cihazı hiçbir şekilde görmüyor, bütün driver herşey kurulu, 15 Gün beklemeden ücreti ile bl kilidini açıp türkçe rom kurabilicek arkadaş arıyorum artık ? varmı bu şekilde yapan yada yardımcı olabilicek

Yada varsa bir arkadaşımız teamwiever vereyim akşam yada şimdi bilgisayara bağlanıp herşeyi eksiksiz ve tam yaptığıma bakma şansı var mı ?

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
aynı sorunu yaşadım, unlock tool ile fastboot ekranında pcye bağladığınız gibi sol üst köşede press any key to shutdown mı yazıyor ?

Oyla:

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-08-05 at 16.24.57.jpeg
    WhatsApp Image 2018-08-05 at 16.24.57.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 45
  • WhatsApp Image 2018-08-05 at 16.29.49.jpeg
    WhatsApp Image 2018-08-05 at 16.29.49.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Oyla:

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Aygıt yoneticisinde görünen sürücüye tıklayıp el ile sürücüyü tekrar kurun. Cihazın USB debugging özelliğini açın .revoke edin tüm cihazları .telefon açıkken mtp modunda bağlayın . Telefona uyarı gelecek onu onaylayin. Cihazın developer ayarlarında unlock için account ekli mi kontrol edin . Fastboot modunda tekrar bağlayın .
Yine görmezse unlock tool üzerinde dişli işaretine tıklayıp sürücü kur deyin. Yine görmezse uğraşmayın.
Başka bir PC ile direkt unlock tool içinden dişli işaretine tıklayıp sürücü kurarak deneyin . Bazı Windows 10 bilgidayarlarin USB sorunları var ve çözümü başka PC bulmaktan daha zor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumdaki 64 bit mi flash tool ile de telefonu görüp görmediğini deneyin . Hata verirse logdaki girdileri kopyalayin belki benimki ile aynıdır

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam geliştirici seçeneklerden add account and device işlemi yapmışmıydınız aldığınızda?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
evet hocam yaptım . Settings-Additional Settings-Developer Options-Mi Unlock Status-Add account and device
İsterseniz gönderin cihazı hocam bootloader ve türkçe işini yapıyım. Ek bilgi için özel mesaj atabilirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt