Yardım Xiaomi Mi8 SE Bildirim Sorunu

Chefneil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati ilhan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Dün itibariyle mi 8 se kullnmaya başladım baya acemiyim xiaomiye sorunum şu hiç bir programdan kilit ekrana bildirim gelmiyor sadece programı açınca görebiliyorum çok sıkıntıdayım yardımcı olabilecek biri var mı?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Forum kuralları gereği başlığın tamamını büyük yazmak yasaktır.
Düzenleyip dikkat edelim lütfenn

Ayarlar > kilit ekranı & parola > gelişmiş ayarlar > kilit ekranıjda bölümden bildirimleri ve içeriğini göster yaptınız mı?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Chefneil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati ilhan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Forum kuralları gereği başlığın tamamını büyük yazmak yasaktır.
Düzenleyip dikkat edelim lütfenn

Ayarlar > kilit ekranı & parola > gelişmiş ayarlar > kilit ekranıjda bölümden bildirimleri ve içeriğini göster yaptınız mı?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet yaptım ama düzelmedi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Dün itibariyle mi 8 se kullnmaya başladım baya acemiyim xiaomiye sorunum şu hiç bir programdan kilit ekrana bildirim gelmiyor sadece programı açınca görebiliyorum çok sıkıntıdayım yardımcı olabilecek biri var mı?
Uygulamaya otomatik başlatma ayarını da açabilirsiniz telefonunuz Türkçe değilse auto start diye de geçebilir yüklü uygulamalara girin ordan uygulamayi bulup otomatik başlatma butonunu etkinlestirin.

Oyla:

Chefneil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati ilhan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Uygulamaya otomatik başlatma ayarını da açabilirsiniz telefonunuz Türkçe değilse auto start diye de geçebilir yüklü uygulamalara girin ordan uygulamayi bulup otomatik başlatma butonunu etkinlestirin.

Şimdi denedim ama yine düzelmedi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Yöntem kalmadı başka pil tasarrufu falan acik degil dimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben olayı yanlış anladım galiba bildirimlerin kilit ekranına mi gelmesini istiyorsunuz yoksa hiç bir şekilde bildirim gelmiyo uygulamaya girince mi bildirimler geliyo diyorsunuz ikisi farklı seyler

Oyla:

rcicek08

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
3
Bu sorunu bende yaşamaktayım özellikle WhatsApp ve Outlook uygulamalarında. Belirtilen ayarlar autostart ve permissionlarin tümüne yetki verdiğim halde. Uygulamaları açınca senkronize ediyor cihaz ve Allways on ekranına düşmüyor.. Şuan miu 10 8.8.9 kullanmaktayim onceki sürüm MIUI 9 stable idi, bu sorun düzelir diye bu Roma geçtim ama nafile...

Bu sorunu bende yaşamaktayım özellikle WhatsApp ve Outlook uygulamalarında. Belirtilen ayarlar autostart ve permissionlarin tümüne yetki verdiğim halde. Uygulamaları açınca senkronize ediyor cihaz ve Allways on ekranına düşmüyor.. Şuan miu 10 8.8.9 kullanmaktayim onceki sürüm MIUI 9 stable idi, bu sorun düzelir diye bu Roma geçtim ama nafile...

Bu arada bl kilidinin açılmasını bekliyorum iki günüm kaldı. En stabil global language rom hangisidir. Tavsiyelerinizi rica edecegim.

Son düzenleme:
Oyla:

Chefneil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Necati ilhan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Yöntem kalmadı başka pil tasarrufu falan acik degil dimi

Ben olayı yanlış anladım galiba bildirimlerin kilit ekranına mi gelmesini istiyorsunuz yoksa hiç bir şekilde bildirim gelmiyo uygulamaya girince mi bildirimler geliyo diyorsunuz ikisi farklı seyler

Dediğiniz gibi instagram ve whatsappa autostart yaptım kilit ekrana bildirim gelmeye başladı. Her program için aynı işlemi yapmam mı gerekiyor

Bende türkçe yapmak i

Bu arada bl kilidinin açılmasını bekliyorum iki günüm kaldı. En stabil global language rom hangisidir. Tavsiyelerinizi rica edecegim.

Bende türkçe yapma istiyorum cihazı hiç anlamadığım için bu işlerden bugün biriyle görüştüm şu anda yapılamıyo yaptırma sakın telefonun kitlenir falan dedi ne yapsam bilemedim sanırım xiaomi alarak boyumdan büyük bir işe kalkıştım

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt