Yardım Xiaomi mi8 de ciddi sorunlar

Fazlı kaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ziya
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Lütfen yardım sürekli android durduruldu diyor kamera çok net ama resim çektikten sonra bulaniklasiyor sürekli donuyo ekranı kendi kendine ikiye bölüyor parmak izi çalışıyor ama telefonu 2saat kullanmayinca bı daha okumuyor yüz tanıma hiç yok telefonu Migros dan aldım

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Uğraşmak istemezseniz iade edebilirsiniz. Veya Mi 8 bölümünü inceleyerek temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Oyla:

redblind

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
2
Telefonda kesinlikle bir arıza söz konusu dostum. Bende migrostan aldım mi8 imi, bu söylediğin sorunlarin hiç biri yok. Sadece yüz tanıma yok o da bölge değiştirince geliyor. Telefonu vakit kaybetmeden garantiye göndermekte fayda var. Şanssızlık olmuş gerçekten.. geçmiş olsun..

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Telefon bilincini yitirmiş bence beyni yanmış kesinlikle iade edin abim o parayı yerde bulmadiniz emeğinizin hakkını alın. Bakınız 4bin liraya aldim cihazi ve global sürüm değil unlock geldi gonderdim ritzy e dedim ki kamera les gibi cekiyor duzeltin ya da geri alın çünkü bu cihaz o cihaz gibi çekmiyor yani mi8 kalitesi hiç yok. Onlar da dedi ki diğer cihazlarla test ettik bir sorun görülmedi. Diğer cihaz dedikleri de aynı sürümden Türkiye'ye getirip yasada var diye bu pislige bulaşıp ordan bize bulaşıyorlar. Uğraşmamak için yapın bunu bence.

Oyla:
Üst Alt