Rehber Xiaomi Mi6x Twrp Recovery Yükleme Anlatımı Arb4 dahil

urunalsat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammet
Cihazım
mi 6x
Konular
0
..

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Rehber | Xiaomi Cihazlarına Twrp Recovery Kurma Rehberi [Evrensel Yöntem]

Şurda resmen elimizden geleni yaptık anlayın diye ama birazda yetenek lazım

Merhaba, Şunu diyim bu sitede anlatabilen biri yokmu kendiniz profesyonelsiniz diye herkez sizin mantıgınızda olabilmi Allah aşkına. Sıralamıssın 1-2-3-4- diye ama 1 tane dogru duzgun ne rssim var nede anlatım üzerinde geçip gitmişsiniz. Lütfen daha açıklayıcı ve insanların anlıyabileceği şekilde anlatırsanız seviniriz. İnanın 3 hafdadır denemediğim yol kalmadı Twrp Recovery Yükleme nasıl oluyor bu anlatılanlar hiç biri olmuyor.

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Merhaba, Şunu diyim bu sitede anlatabilen biri yokmu kendiniz profesyonelsiniz diye herkez sizin mantıgınızda olabilmi Allah aşkına. Sıralamıssın 1-2-3-4- diye ama 1 tane dogru duzgun ne rssim var nede anlatım üzerinde geçip gitmişsiniz. Lütfen daha açıklayıcı ve insanların anlıyabileceği şekilde anlatırsanız seviniriz. İnanın 3 hafdadır denemediğim yol kalmadı Twrp Recovery Yükleme nasıl oluyor bu anlatılanlar hiç biri olmuyor.

merhaba dostum, anlatım bir acemi için gayet güzel yapılmış emek harcanarak yapılmış, nette bir çok video anlatımları var oralardan da bakabilirsin
buna rağmen yapamıyorsan bence uğraşma yaptır

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
arkadaşlar fastboot yaparken twrp yüklemesinde telefonda the system has been destroyed yazıyor fastboot tamamlamıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

beyler fastboot modunda twrp yaparken telefonda the system has been destroyed yazıyor ve bu şekilde oluyor program sorun nedir bilen yardımcı olabilirmi
Hocam!!! Siz kafayı mı kırdınız? Telefonunuzda ARB var. Aman kurmayın brick olur. Geliştirici seçeneklerinden "OEM kilidini açma" ve "USB hata ayıklama modunu etkinleştir" seçeneklerini açın.
Daha sonra şu komutları girin:
Kod:
fastboot oem unlock
fastboot flashing unlock_critical
Daha sonra flaşlayın.

loutlos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
mi 3
Konular
0
linkteki minimal adb tools neden 10gb :)

mitone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 6x
Konular
12
Not;Öncelikle cihazın bootloader kildini açıp Burdan yedeğinizi aldıktan sonra bu işlemleri yapmalısınız. Bootloader kesinlikle açılmalı yede ise size kalmış bir durumdur.

Twrp Recovery Yükleme
1. Xiaomi USB driverları kurun
2. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirci seçeneklerinden usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
3. Bilgisayarınıza Minimal adb ve fastboot dosyasını yükleyin.
4. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz TWRP dosyasının ismini recovery yaptıktan sonra adb klasörünün içine kopyalayın. (Örnek klasör yolu : C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot)
5. Ses kısma + güç tuşuna basarak telefonunuz fastboot moda alın.
6. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
7. Adb klasörüne gidin klavyede SHİFT tuşuna basılı tutun farenin sağ tuşuna basın açılan pencereden komut penceresini buradan açıp aşağıdaki kodları yazın.

Yükleme ve Açma kodu
Kod:
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img

Xiaomi Mi6x Twrp Recovery

Mİnimal Adb Fastboot
Hocam kolay gelsin çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık. ama bir sorunum var twrp yi kurdum kurmasına ama çince bir twrp bunun ingilizcesi yokmudur

Son düzenleme:

selcukgurel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
mi x6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ;

Mix6 cihazım var ve mi hesabı kilidi açık. Adb programı ile bağlandım ve trwp programını içine attım. Fastboot boot recovery.img dediğim anda başlaması lazım fakat başlamıyordu.Mi logosu geliyor ve girmiyor. Başka recovery.img yapayım dedim oda çalışmadı.Failed to auth hatası verdi. Eskisine geri çevirdim ve hala trwp çalıştıramıyorum.Başka programda deneyebilirim sanırım fikriniz varsa yada bunun hatası nedir ?

Ayrıca son x6 modellerinde anti roll back index hep 4 yani açık.Son sürümler harici eski sürüm yükleyemeyiz demek.Eu romlarda son sürümü yüklesem sorunsuz çalışır mı ? 2 gün önce mi sürümüne güncelleme geldi ve açıkçası arb index 5 fln olduysa bu sefer telefondan olmayalım :)

Trwp ye nasıl girerim fikirlerinzş bekliyorum.Teşekkürler şimdiden.

Superman7687

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Orta
Meslek
Güvenlik görevlisi
Konular
0
merhaba arkadaslar miui11 yukledim mi6x telefonuma cince ve ingilizce secenek varmis eski surumune donemiyorum fotograflar ve videolar gorunmuyor yardimci olur musunuz

alpert86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
1
indirdiğim zip formatlı twrp yi çıkartamıyorum zip ten; 'arşiv biçimi tanınmıyor veya hasarlı' hatası alıyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Üst Alt