İnceleme Xiaomi Mi6 Temel Özellikler ve Resimler

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
Güzel kardeşim biraz boş konuşmussun ama cevap vereyim. Kamera çözünürlüğünden kastın ne bilmiyorum ama youtube da i7 ve mate9 la olan karsılastırmaları izle. Bu iki telefon ve 6 suan piyasada kamerada daha iyisi yok. Xiaominin olayı çift sim kart. Adamlar herkese uygun model cıkarıyor. 64/128. Tasarımın ne oldugunu bilmiyorsun. Mi5 gibi hafif ve sağlam olmayan bi cihaz degil mi6. Paslanmaz çelik kullanılmış ve agırlıgı büyük ölçüde arttıtmıs ve daha bi çok şey. Tasarım görüntü değil telefonun neyden yapıldıgı, boyutu, agırlıgı vb dir. Ve tasarım olarak üstüne çok şey katmıs mi6 da. Estetik olarakta mükemmel keske arkask mi5 teki gibi desenli olsa birde.. Büyük ekran sevenler için mix2 ve max2 var. Bana göre 5.15 inç çok iyi büyük ekran sevmiyorum mesela. Mi5 ile aynı ekran ölçüleri ;) Demek istediğim senin beklentilerini karsılamıyor olabilir ama yanlıs bilgilerle konusmamalısın bu yüzden araştır güzel kardeşim. Senin içinse mix2 ve max2 yapıyor xiaomi ;) hadi eyvallah, umarım bilinçlendirmişimdir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel dostum beni bilinçlendirdiğin için teşekkürlerimi sarkıtırım, boş konuşmaktan öte dikkat edersen başlangıç olarak ( Bence ) ile başladım, yani fikrimi belirttim benimki sadece biraz eleştiri sitem ekseni yoksa Xiaomi kötü bir marka ve Mi6 çok kötü bir model olmuş demedim, sadece Mimix modelinden sonra beklentim bu değildi, tasarım kelimesine takılma merak etme az çok dolaylı olarak anlarım bu işlerden mesleğim mobilya tasarımı
Ayrıca ekran boyut tercihine katılıyorum Bence telefon için 5 inç ideal, eğer Mix2 modeli 5 inç olursa şahane olurdu demek isterdim ama sızıntılara göre ekran boyutunu değiştirmeyecekler,
Ama genel olarak tüm görsel elektronik cihazlarda çerçevesiz tasarım-dizaynlar yaygınlaşıyor, telefonlarda bunu ilk yapan Sharp'tır bilirsin
Tamamen çerçevesiz bir ekran telefona kavuşana kadar Mi5'e devam

yusufaydin23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Güzel dostum beni bilinçlendirdiğin için teşekkürlerimi sarkıtırım, boş konuşmaktan öte dikkat edersen başlangıç olarak ( Bence ) ile başladım, yani fikrimi belirttim benimki sadece biraz eleştiri sitem ekseni yoksa Xiaomi kötü bir marka ve Mi6 çok kötü bir model olmuş demedim, sadece Mimix modelinden sonra beklentim bu değildi, tasarım kelimesine takılma merak etme az çok dolaylı olarak anlarım bu işlerden mesleğim mobilya tasarımı
Ayrıca ekran boyut tercihine katılıyorum Bence telefon için 5 inç ideal, eğer Mix2 modeli 5 inç olursa şahane olurdu demek isterdim ama sızıntılara göre ekran boyutunu değiştirmeyecekler,
Ama genel olarak tüm görsel elektronik cihazlarda çerçevesiz tasarım-dizaynlar yaygınlaşıyor, telefonlarda bunu ilk yapan Sharp'tır bilirsin
Tamamen çerçevesiz bir ekran telefona kavuşana kadar Mi5'e devam
Mi serisi baska mix serisi baska max serisi baska, bu şekilde değerlendirmek gerek. Büyük ekran severlere mix ve max serileri benim gibi normal sevenlere mi serisi gibi. Mi5 in üstüne çok şey katılmış mi6 da bu bi gerçek.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mimmurat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat Öztürk
Cihazım
Mi 5S plus
Konular
0
Bence 5s plus 5.7 inc ekran en ideali yakin zamanda 5s plus almasaydin kesinlikle 6s plus alirdim. Hayirli kandiller...

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
getiricek olanlat simdiden firsattan isrifade edip fiyatlari artirmaya basladilar firsatcilik cok kotu bisey ama gelde anlat insanlara.... simdiden 2400 den bahsediyorlar.

bekir02436

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bekir
Cihazım
g2
Konular
0
2400 e satmaya calisan uyaniklar bos hayaller kuruyor resmi olarak getirmeye coktan beri ugrasan firmalar var bizzat mail atmistim teknostore 2000 en fazla olur diyor ki delta garanti var ha diyebilirsiniz delta garanti bi halta yaramaz aynen katılıyorum ama sonucta yine de ucuz olacaksa neden alinmasin ürün mayıs sonuna kadar en gec türkiyede satışta olacaktır

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
aynen oyle uyaniklara 2400 verene kadar gider delta garantili alirim en azindan imei atma derdin yok. resmi kayitli cihaz

Özbek Özcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özbek ÖZCAN
Cihazım
LG G2 16GB
Konular
0
aynen oyle uyaniklara 2400 verene kadar gider delta garantili alirim en azindan imei atma derdin yok. resmi kayitli cihaz

Harbiden varmı böyle bir durum ? bu 2400₺ ye satmak istemeleri gerçek mi ? Vay be, bu durumda bile kendilerini ortaya çıkardılar....

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
malesef gercek ancak delta falan getirirse hepsi dusucek zaten ilk ince hep bu sekilde olmuyormu. yurt disi getirenler bi bakiyorlar distributor garantili fiyatiyla cikmis piyasaya. alan pisman satan keyif sigarasini yakmis oh be ne guzel kazandim der gibi vs vs vs cok var bu sekilde insan.
tabiki kazanicak onlarda ancak ac gozlulul diye bi duygu var insanimizda biliyorsunuz iste anlatmaya gerek yok 1300 liralik cihazi gelip 2400e satarlar kayit size ait derler birde:)

Özbek Özcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özbek ÖZCAN
Cihazım
LG G2 16GB
Konular
0
Yuh ... kayıtta bize mi ait ? :D vay cin gözler. Ben, doğrusunu söylemek gerekirse bu işlerden hiç anlamıyorum. Youtube'da donanımhaberin xiamoi 6 videosunu izledikten sonra cihaz ilgimi çekti ve yorumlara göz attım. Birisi bahsettti forumundan aldım demişti,yöneticiyle irtibat kurmuş. Araştırırken buraya kadar geldim. Şuan daha sitesine üye olmadım ama bugün içinde olurum. Neyse bundan sonra buralarda sıkı takipteyim. Bu konulardan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
takipde ol ama biraz beklemek gerek yakinda yane en gec 2 ay icinde duser piyasaya ama satis rekorlari kiracak bi cihaz insallah yeterli adette uretim yapilir.

Üst Alt