Çözüldü Xiaomi mi6 Ses Problemi

Onurhanbektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
9.0
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar xiaomi mi 6 alalı yaklaşık 1 hafta oluyor fakat bir sorunum var ve çözemedim. Mesela kanal d nin sitesine girip canlı TV izlemek istiyorum Chrome yada kendi tarayicim fark etmiyor izlemeye çalışıyorum görüntü var fakat ses gelmiyor YouTube i açıyorum uygulamasından yine görüntü var ses yok Instagram Snapchat görüntü var ses yok arada video geçişlerinde ince bir tiz sesi geliyor ciykk ediyor ama ses gelmiyor tabiki bu dediğim tiz ses 2 sn sürüyor neyse telefonu yeniden kapatıp açıyorum falan 1saat sonra yeniden takıyorum sıkıntı yok bu defa şarkıda dinliyorum videoda izliyorum kulaklıktada sıkıntı yok nedendir nasıl cozerim yetkililer arkadaşlar yardım bekliyorum

Onurhanbektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
9.0
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Hocam bir rom atmayı deneyin bence
Hocam garantiye göndersem daha sağlıklı olurmu ? Rom atınca birde garanti dışı kalıyor mu yada rom atmak için bot loader kilidini açmak falan gerekiyormu
[doublepost=1516965307,1516965264][/doublepost]Ama yazılımsal olduğu aşikar haporler patlak yada bozuk değil canavar gibi ses çıkıyor çıktığı zaman

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam garantiye göndersem daha sağlıklı olurmu ? Rom atınca birde garanti dışı kalıyor mu yada rom atmak için bot loader kilidini açmak falan gerekiyormu
[doublepost=1516965307,1516965264][/doublepost]Ama yazılımsal olduğu aşikar haporler patlak yada bozuk değil canavar gibi ses çıkıyor çıktığı zaman

Garanti dışı kalmaz hocam bootloader açıp yükleyin

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Aynı sorun bendede vardı. Ses olmadığı için videolarda takılıyor. Sıfırdan kurulum ve son sürümü tekrardan yükleyin düzelecektir.

Onurhanbektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
9.0
Cihazım
Mi 6
Konular
3
05.02.2018 tarihinde deltaya gönderdiğim kargo ellerine ulaştı yazilim güncellenmesi sonuc vermemiş ses entegresi ile ilgili problem varmis dediler bakalım durum nolucak nasil cozucekler yada cozebilecekler mi 17.02.2018 henuz ürünun onarim islemlerinin devam ettigini belirtiyorlar
Aynı sorun bendede vardı. Ses olmadığı için videolarda takılıyor. Sıfırdan kurulum ve son sürümü tekrardan yükleyin düzelecektir.
[doublepost=1518862381,1518854549][/doublepost]
Hocam bir rom atmayı deneyin bence
Hocam vatani gorevimi yerine getiriyorum askerde oldugum icin malum bilgisayar olmayinca direk yolladim garantiye. Izne gelmistim izindeyken lg g2m vardi 5yildir kullaniyordum iznimin son gunu bozuldu telefon su meshur bootloop sorunu miladini doldurdu deyip hemen gittim uzun süredir almayi düşündüğüm mi6 yi aldim simdi oda sıkıntı cikarinca baya bi üzüldüm umarim delta servis hakkindaki okudugum olumsuz yorumlar benimde basima gelmez diye dua ediyorum artık
[doublepost=1519065856][/doublepost]Merhaba telefon geldi fakat sistem güncellenmesi yapılıp tekrar geri yollanmış ve problem devam ediyor Delta Servis 1 Delta Servis 2

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
05.02.2018 tarihinde deltaya gönderdiğim kargo ellerine ulaştı yazilim güncellenmesi sonuc vermemiş ses entegresi ile ilgili problem varmis dediler bakalım durum nolucak nasil cozucekler yada cozebilecekler mi 17.02.2018 henuz ürünun onarim islemlerinin devam ettigini belirtiyorlar

[doublepost=1518862381,1518854549][/doublepost]
Hocam vatani gorevimi yerine getiriyorum askerde oldugum icin malum bilgisayar olmayinca direk yolladim garantiye. Izne gelmistim izindeyken lg g2m vardi 5yildir kullaniyordum iznimin son gunu bozuldu telefon su meshur bootloop sorunu miladini doldurdu deyip hemen gittim uzun süredir almayi düşündüğüm mi6 yi aldim simdi oda sıkıntı cikarinca baya bi üzüldüm umarim delta servis hakkindaki okudugum olumsuz yorumlar benimde basima gelmez diye dua ediyorum artık
[doublepost=1519065856][/doublepost]Merhaba telefon geldi fakat sistem güncellenmesi yapılıp tekrar geri yollanmış ve problem devam ediyor Delta Servis 1 Delta Servis 2

Merhaba

Sorunlarınız devam etmekte ise cihazı tarafımıza yollamanızı rica ederiz. Özel mesaj yoluyla cihazınızın imei numarasını gönderirseniz takibini yapmak isteriz.

Saygılar
Delta Servis

Onurhanbektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
9.0
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba

Sorunlarınız devam etmekte ise cihazı tarafımıza yollamanızı rica ederiz. Özel mesaj yoluyla cihazınızın imei numarasını gönderirseniz takibini yapmak isteriz.

Saygılar
Delta Servis
Merhaba cihazı yaklaşık 40gun sonra tekrardan gönderebilirim askerde olduğum için IMEI numarasını paylaşıyorum özelden ilgilenirler iş yapılan işlemlerle alakalı sevinirim kolay gelsin iyi çalışmalar

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba cihazı yaklaşık 40gun sonra tekrardan gönderebilirim askerde olduğum için IMEI numarasını paylaşıyorum özelden ilgilenirler iş yapılan işlemlerle alakalı sevinirim kolay gelsin iyi çalışmalar

Tamamdır istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz buradan. Elimizden geleni yapmak isteriz. İyi günler dileriz.

Onurhanbektas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
9.0
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba

Saygılar
Delta Servis

Merhaba sayın delta servis yetkilisi askerden döndüm ve ilk işim cihazı kargolamak oldu sorunlar aynı şekilde devam etmektedir cihazdan ses bir çıkıp bir çıkmıyor ses gidip gelmesi problemi yaşıyorum ve gelen aramalarda falan ses çıkmadığı için telefon kullanılamaz hale geldi özel mesaj yoluyla imei numaramı gönderiyorum cihaz bugün 04.05.2018 itibari ile kargodan elinize ulaştı problemi açıklamak için videoda çekmiştim mail yoluyla onlarıda ileticem sizlere

Üst Alt