Yardım xiaomi mi6 pixel experience

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emrrrr
Cihazım
xiaomi
Mi 6 cihazima pixel experience rom kurmak istiyorum fakat kuramiyorum sürekli failed hatası alıyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
öncelikle direk
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
linkteki 9.0 veya 8.1 romu indirip telefonun hafızasına atıyorum ve telefonu kapatıp twrp ye giriyorum orada wipe bölümünden hiç birşeye dokunmadan direk alttaki oku şağa çekip wipe işlemini yapıyorum ve indirdiğim romu flaşlıyorum ama failed hatası alıyorum bu hatayı 9.0 da alıyorum. ayrıca 8.1 sürümünde yine aynısını yapıyorum ama ondada telefon açılırken mı yazısından sonra google (boot) görünüyor cihaz kapanıyor ve açılırken otomatik olarak twrp ye atıyor. eminim birşeyleri eksik yapıyorum ama sorunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

zoradam

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emre
Cihazım
xiamoi 6
hocam format sonra wipe yaptinizmi yapip telefonu sifirlicen sonra pc den kaployla romu telefona atip kuracan twrp kurulum ensaglikli bu sekil ayrica format ve wipe yaptiktan sonra tekrar recovery yapip telefonu tekrar baslatip recovery e getirmeniz lazim yeniden baslatma recovery de sonra pc den kaployla rom telefona at kur bu sekilde bi deneyin

zoradam

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emre
Cihazım
xiamoi 6
ben indirdim linkteki romu birazdan deneyip sonucu yazarim

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emrrrr
Cihazım
xiaomi
ben indirdim linkteki romu birazdan deneyip sonucu yazarim
cihaz nedir? twrp sürümü kaç?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

wipe işlemini anlatıldığı gibi yapıyorum yine olmuyor? firmware ne oluyor onu yüklemiyorumm ondanmıdır acaba? birde twrp sürümü ile alakalı olabilirmi benimki 3,2,3-0

Son düzenleme:

zoradam

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emre
Cihazım
xiamoi 6
cihaz nedir? twrp sürümü kaç?

wipe işlemini anlatıldığı gibi yapıyorum yine olmuyor? firmware ne oluyor onu yüklemiyorumm ondanmıdır acaba? birde twrp sürümü ile alakalı olabilirmi benimki 3,2,3-0
kardes ben wipe format yaptim hata verdi muhtemelem 10kuruluydu bende xda da 9.2.3.0 framwe link ekli 9.2 nin uzerine kurmak gerekebilir tekrar 10 kurdum olmayinca

cihaz mi6 twrp 3.2

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emrrrr
Cihazım
xiaomi
kardes ben wipe format yaptim hata verdi muhtemelem 10kuruluydu bende xda da 9.2.3.0 framwe link ekli 9.2 nin uzerine kurmak gerekebilir tekrar 10 kurdum olmayinca

cihaz mi6 twrp 3.2
peki bu linktekiler oluyormu

cihaz mi6 twrp 3.2
buradaki arkadaş bişeyler yapıyor ama bilgim olmadığı için karışık bişeyler yaptım yine olmadı? sizin bilginiz var ise yaparsanız benide bilgilendirin.

ben suan crdroid 9.0 kurdum oldu linkini verdiğim twrp yi kullandım 9.0 pie için özel twrp miş

Son düzenleme:

zoradam

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
emre
Cihazım
xiamoi 6
peki bu linktekiler oluyormu

buradaki arkadaş bişeyler yapıyor ama bilgim olmadığı için karışık bişeyler yaptım yine olmadı? sizin bilginiz var ise yaparsanız benide bilgilendirin.

ben suan crdroid 9.0 kurdum oldu linkini verdiğim twrp yi kullandım 9.0 pie için özel twrp miş
hocam nasıl kurdunuz twrp yı ındırdım mıuı 10 uzerıne kuruluyormu wıpelerı nasıl yapacaz

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emrrrr
Cihazım
xiaomi
hocam nasıl kurdunuz twrp yı ındırdım mıuı 10 uzerıne kuruluyormu wıpelerı nasıl yapacaz
ben crdroid kurdum 9.0 tam oturmamış ama yinede pek eksik yok gibi ufak tefek yani sorun bir kaçtane. mıuı eu mıuı10 kuruluydu komple formatladım ardından 4 wipe yaptım ve verdiğim twrp yi flasladım sonra telefonu tekrar twrp ile açtım ve firmware yi flasladım ondan sonrada romu flasladım oldu link: 9.0 pie için özel twrp miş xiaomi-msm8998/device_xiaomi_sagit

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emrrrr
Cihazım
xiaomi
hatalar için şu linkteki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum denendi işe yarıyor not: cihazım mi 6
link:

Üst Alt