Yardım Xiaomi MI6 Parmak izi kirli hatası ?

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Kuzende mi6 var son bi kaç gündür parmak izi eskisi gibi iyi çalışmıyormuş. Bugün de tamamen gitmiş. Parmak izi eklemeye çalışınca
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu hatayı veriyor. Ama tuş ana ekrana dönmek için veya google açmak için çalışıyor.Android sürümü 7.1.1 MIUI sürümü 9.2.2.0 telefon delta garantili şuan güncelleme iniyor. Olmazsa farklı yazılımlar denemeyi düşünüyoruz. Ne yapabiliriz ?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Dediğiniz gibi farklı rom deneyin veya hali hazırdaki romu sıfırdan tekrar kurun. Yazılımsal olarak yapılması gerekenler bunlar.
Eğer değişen bişey olmazsa donanımsal olarak sıkıntı vardır. O zaman da gerekli işlemi yaparsınız. Garantili ise garantiye değil ise yapacak birini bulmaya bakarsınız :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Kuzende mi6 var son bi kaç gündür parmak izi eskisi gibi iyi çalışmıyormuş. Bugün de tamamen gitmiş. Parmak izi eklemeye çalışınca
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu hatayı veriyor. Ama tuş ana ekrana dönmek için veya google açmak için çalışıyor.Android sürümü 7.1.1 MIUI sürümü 9.2.2.0 telefon delta garantili şuan güncelleme iniyor. Olmazsa farklı yazılımlar denemeyi düşünüyoruz. Ne yapabiliriz ?

Merhaba

Bu arıza parmak izi bölgesinde bulunan aşırı tozdan da kaynaklanabilir. Donanımsal sorunda olabilir üründe. Yurtiçi veya mng kargo ile ücretsiz olarak servisimize yollayabilirsiniz gerekli inceleme ve testlerden sonra tarafınıza bilgi verebiliriz.

Saygılarımızla

Oyla:

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Merhaba

Bu arıza parmak izi bölgesinde bulunan aşırı tozdan da kaynaklanabilir. Donanımsal sorunda olabilir üründe. Yurtiçi veya mng kargo ile ücretsiz olarak servisimize yollayabilirsiniz gerekli inceleme ve testlerden sonra tarafınıza bilgi verebiliriz.

Saygılarımızla
Teşekkürler. Büyük ihitmal düşürmeden kaynaklı olmuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba

Saygılarımızla
Tahmini bir fiyat verme şansınız var mı? Sensör yerinden oynamış galiba. Tuş her işlevi görüyor. sadece parmak okumuyor.

Merhaba

Saygılarımızla
Tahmini bir fiyat verme şansınız var mı? Sensör yerinden oynamış galiba. Tuş her işlevi görüyor. sadece parmak okumuyor.

Son düzenleme:
Oyla:

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Teşekkürler. Büyük ihitmal düşürmeden kaynaklı olmuş.

İnceleme yapmadan net bir şey söyleyemiyorum maalesef yollarsanız ürünü hemen kontrollerini yapalım.

Saygılarımızla.

Oyla:
Üst Alt